Holivudo premjeroje visą dėmesį pasiglemžė besilaukianti Blake Lively

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-03 08:57
Per ketvirtadienio vakarą Niujorke vykusią animacinio filmo „Pokemon Detective Pikachu“ premjerą visas susirinkusiųjų dėmesys atiteko ne šio filmo žvaigždei, pagrindinį charakterį įgarsinančiam aktoriui Ryanui Reynoldsui, bet jo žmonai Blake Lively. Paaiškėjo, kad moteris laukiasi trečiosios atžalos.

Animacinio charakterio, pokemono Pikačiu, garbei nutiestu geltonos spalvos kilimu Blake Lively žingsniavo pasipuošusi ryškia, tokios pačios spalvos suknele. Susirinkusieji netruko pastebėti pakitusių jos kūno formų. 

31-erių aktorė su Ryanu Reynoldsu santuokoje gyvena nuo 2012 metų ir kartu augina dvi mergaites. 

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.
Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.

Pora susipažino 2010 metais, per filmo „Žaliasis žibintas“ filmavimus. Tuo metu jie abu turėjo antrąsias puses. Reynoldsas buvo vedęs Scarlett Johansson, o Blake susitikinėjo su Pennu Badgley.

Vėliau, jau tų pačių metų rugsėjį, Blake pranešė apie savo ir mylimojo skyrybas, kai tuo metu Ryanas Reynoldsas su Scarlett viską baigiantis pasakė tų metų gruodį. Nors iki šiol nėra patvirtinta, ar ankstesni aktorių santykiai nutrūko dėl tarp jų įsižiebusios aistros, tačiau visi aplinkiniai filmavimo aikštelėje žinojo – tai tikrai nėra vien kolegiška draugystė. 

Naujausi straipsniai