Holivudo legendai Jeffui Bridgesui diagnozuota limfoma

Jeffas Bridgesas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-10-20 08:58
JAV kino žvaigždė Jeffas Bridgesas pirmadienį paskelbė, kad jam diagnozuota limfoma – viena iš kraujo vėžio rūšių, prasidedanti limfinėje sistemoje, užtikrinančioje natūralią organizmo apsaugą nuo infekcijos.

70-metis J. Bridgesas, labiausiai žinomas dėl dykinėtojo Dadžo vaidmens kultinėje brolių Joelio ir Ethano Coenų juostoje „Didysis Lebovskis“ (The Big Lebowski), nepateikė išsamesnės informacijos apie savo sveikatos būklę. 

„Kaip pasakytų Dadžas: „Į dienos šviesą išplaukė naujas š**as. Man diagnozavo limfomą. Nors tai rimta liga, man pasisekė, kad turiu nuostabią gydytojų komandą, ir prognozė yra gera. Pradedu gydymą ir toliau informuosiu jus apie mano sveikimą“, – parašė aktorius socialiniuose tinkluose.     

J. Bridgesas net septynis kartus buvo nominuotas JAV Kino meno ir mokslo akademijos „Oskaro“ apdovanojimui už savo vaidmenis kine, įskaitant vieną pirmųjų vaidmenų nespalvotoje kino juostoje „Paskutinis kino seansas“ (The Last Picture Show). Galiausiai aktorius „Oskaro“ statulėlę pelnė už senstančio kantri atlikėjo vaidmenį 2009-ųjų juostoje „Pašėlusi širdis“ (Crazy Heart).

Jeffas Bridgesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Jeffas Bridgesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

J. Bridgesas taip pat vaidino 1974-ųjų kriminalinėje juostoje „Griausmas ir greitakojis“ (Thunderbolt and Lightfoot) kartu su kino grandu Clintu Eastwoodu bei romantinėje dramoje „Garsieji broliai Beikeriai“ (The Fabulous Baker Boys), kur įkūnijo džiazo muzikantą. Šioje 1989 metų juostoje aktorius vaidino kartu savo broliu Beau.    

1985 metų trileryje „Rantyti ašmenys“ (Jagged Edge) J. Bridgesas įkūnijo šaltakraujį žudiką, o jo partnere šioje juostoje buvo Glenn Close. 

Aktorius taip pat pasirodė pagal „Marvel“ komiksus sukurtose juostose „Geležinis žmogus“ (Iron Man) ir vaidino Johno Wayne'o 1969-ųjų vesterno „Tikras išbandymas“ (True Grit) perdirbinyje, kurį režisavo broliai Coenai.  

Kiek vėliau tviteryje J. Bridgesas padėkojo už paramos žinutes ir pridūrė: „Jei jau esate čia, su manimi, prašau: nepamirškite nueiti balsuoti. Visi esame toje pačioje valtyje.“    

Temos:
Aktualu Limfoma

Naujausi straipsniai