Holivudo kriminalas: Paris Hilton kaltina Lindsay Lohan užsakius sumušti jos brolį

Vakarėlių liūtė Paris Hilton / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tarp buvusių draugių Paris Hilton ir Lindsay Lohan bręsta karas: viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtoja kaltina Lindsay Lohan užsakius sumušti jos jaunesnįjį brolį Barroną Hiltoną.

Paris Hilton brolis buvo sumuštas praėjusį penktadienį Majamyje vykusio vakarėlio metu.

Policijai 24-erių Barronas Hiltonas sakė, kad vienas vyras po įsiplieskusio ginčo smogė jam į veidą su kažkokiu daiktu. Vaikino veidas buvo gana smarkiai sužalotas – socialiniame tinkle „Instagram“ jis paviešino nuotrauką, kurioje matyti sužalojimai.

Barronas Hiltonas / „Instagram“ nuotr.

Nei Barronas Hiltonas, nei du įvykio liudininkai sakė nežinantys, kas yra tas smurtautojas.  Liudininkai policijai pasakojo, kad trenkęs Barronui Hiltonui į veidą vyras pabėgo įsėdęs į tamsiai žalią visureigį.

Ką tik nusileidau. Aš Majamyje, kale, – tokią žinutę parašė Paris Hilton.

Vyresnioji Barrono Hiltono sesuo Paris Hilton yra įsitikinusi, kad po šiuo išpuoliu slepiasi buvusi jos draugė Lindsay Lohan ir netgi grasina jai susidorojimu. Vakarėlyje tuo metu dalyvavo ir Lindsay Lohan, o Barronas Hiltonas apie ją negražiai kalbėjo. Nusprendusi pamokyti vykruką Lindsay Lohan esą liepė jį sumušti. Barronas Hiltonas policijai sakė, kad tuo metu, kai nepažįstamas vyram jam smogė, Lindsay Lohan juokėsi. Pati Lindsay Lohan neigia, kad yra kaip nors susijusi su šiuo incidentu.

„Jie sumokės už tai, ką padarė. Niekas nedaužo mano šeimos ir išsisuka nenubaustas“, – po sumušto brolio nuotrauka parašė Paris Hilton.

Garsioji paveldėtoja šeštadienį atskirdo į Majamį, kad išsiaiškintų santykius su buvusia drauge. „Ką tik nusileidau. Aš Majamyje, kale“, – tokią grėsmingą žinutę, akivaizdžiai adresuotą Lindsay Lohan, parašė šeštadienį garsioji blondinė. Tačiau ar pavyko dviem vakarėlių liūtėms viską išsiaiškinta neaišku – Paris Hilton jau spėjo grįžti į Los Andželą.

Barronas Hiltonas / „Instagram“ nuotr.
Skaitykite daugiau