Holivudo filmų apdovanojimuose spindėjo ryškiausios kino žvaigždės

Leonardo DiCaprio ir Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-07 17:18
Sekmadienio vakarą Beverli Hilse vyko kasmetiniai Holivudo filmų apdovanojimai, kuriuose pagerbtos iškiliausios pastarojo meto kino personos.

Apdovanojimų ceremonija tradiciškai vyko „Beverly Hilton“ viešbutyje Beverli Hilse.

Priešingai nei kituose apdovanojimuose, šiuose nugalėtojai paskelbiami iš anksto ir nėra nominantų, su kuriais jie varžytųsi – apdovanojimų ceremonijoje formaliai įteikiamos statulėlės ir pagerbiami tų metų geriausieji.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Taigi šiemet tarp laureatų buvo komikas Eddie Murphy (už visos karjeros pasiekimus), Tomas Hanksas (geriausias aktorius už darbą filme „Stebuklas virš Hadsono“), Hugh Grantas (geriausias antraplanis aktorius už filmą „Florence“), Natalie Portman (geriausia aktorė už „Jackie“), Nicole Kidman (geriausia antraplanė aktorė už filmą „Lion“), Robertas De Niro (už darbą komiškoje dramoje „The Comedian“ gavo komedijos apdovanojimą), Naomie Harris (išrinkta didžiausią proveržį padariusia aktore), Lily Collins (Naujojo Holivudo apdovanojimas), Melas Gibsonas (geriausias režisierius už filmą „Pjūklo ketera“).

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Statulėle buvo pagerbtas ir dainininkas Justinas Timberlake'as – jo hitas „Can't Stop the Feeling!“ išrinktas geriausia daina, sukurta filmui („Troliai“).

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Apdovanojimą gavo ir Leonardo DiCaprio, tik šįkart ne kaip aktorius – statulėle įvertintas jo ir Fisherio Stevenso dokumentinis filmas „Before the Flood“.

Holivudo filmų apdovanojimai kasmet rengiami nuo 1997-ųjų.

Na o dabar jūsų dėmesiui – Holivudo filmų apdovanojimų akimirkos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai