Holivudo aktorius Nicolas Cage'as nakvojo vampyro grafo Drakulos pilyje

Nicolas Cage'as / „AP“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-16 13:58
Holivudo žvaigždė Nicolas Cage'as praleido naktį legendinio vampyro grafo Drakulos pilyje, kuriant filmo „Tamsos baikeris“ („Ghost Rider“) tęsinį Rumunijoje.

Filmo „Dingti per 60 sekundžių“ („Gone In 60 Seconds“) žvaigždė pernai filmavosi Rytų Europoje ir nusprendė aplankyti Brano pilį Transilvanijoje. Kaip teigiama, šioje pilyje kadaise gyveno vampyras, pavaizduotas Bramo Stokerio romane „Drakula“ („Dracula“).

N.Cage'as buvo pakvietęs į šią ekskursiją kartu su juo filme „Tamsos baikeris. Keršto demonas“ („Ghost Rider: Spirit of Vengeance“) vaidinusį britą aktorių Idrisą Elbą. Tačiau šis bijojo vykti į turistų gausiai lankomą pilį, o kai N.Cage'as pareiškė joje praleisiantis naktį, pagalvojo, kad kolega pamišęs.

Interviu JAV televizijos rytiniam šou „Live! With Kelly“, I.Elba sakė: „Rumunija ir jos kraštovaizdis gražūs, tačiau... (ten esama) gražių kalnų, o aukščiausi iš jų yra Transilvanijos.“

„Ten rengiamos naktinės ekskursijos, per kurias galima praleisti naktį Drakulos pilyje. Akivaizdu, kad (N.Cage'as) tai padarė. Aš atsisakiau – pasakiau: „Ne, dabar esu savo viešbutyje; labai ačiū!“

Ironiška, kad N.Cage'as neseniai buvo priverstas paneiginėti keistus gandus, kad jis pats esantis tikras vampyras.

„Aš negeriu kraujo, o kai praeitą kartą žvelgiau į veidrodį, ten buvo mano atspindys. Taigi, aš neatitinku šios vampyrų teorijos“, – aiškino jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai