Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“

Davidas Hasselhoffas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-26 16:03
JAV televizijos serialo „Gelbėtojai“ (Baywatch) žvaigždė Davidas Hasselhoffas penktadienį sėdo prie galingo sportinio automobilio vairo Niujorko Taims aikštėje ir privertė riaumoti jo variklį, prasidedant raliui „Gumball 3000“.

Šis Holivudo aktorius, taip pat reperė Eve (Iv) ir velsietis komikas Matthew Pritchardas, vaidinantis Didžiosios Britanijos televizijos seriale „Šūdinasis Sančesas“ (Dirty Sanchez), yra tarp garsenybių, dalyvaujančių 4 828 kilometrų lenktynėse nuo Niujorko iki Los Andželo, per kurias 120 vairuotojų turėtų pervažiuoti Ameriką iki gegužės 31 dienos.

D.Hasselhoffas pozavo su savo juodu „Maserati“ turistų gausiai lankomoje Niujorko vietoje, išsirikiavusiems lenktynių dalyviams laukiant vėliavos signalo. Vieną nuotrauką, kurioje jis matomas su savo automobiliu, aktorius įkėlė į savo svetainę socialiniame tinkle Twitter.com.

Prie šios nuotraukos jis prirašė „Gumball“ prasidėjo! Stebėkit automobilį su 2-uoju numeriu! Komanda „hoffballer gumball300“ (sic).

D.Hasselhoffas ir Eve jau ne naujokai didelėse lenktynėse: jie abu pernai dalyvavo „Gumball 3000“ ralyje Europoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai