Holivudo aktorius Ashtonas Kutcheris neliko abejingas lietuvių projektui „Patyčių muziejus“

Ashtonas Kutcheris savo feisbuko paskyroje pasidalino tekstu apie „Patyčių muziejų“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivudo aktorius Ashtonas Kutheris nelieka abejingas gražioms socialinėms iniciatyvoms. Savo socialinio tinklo paskyroje jis dalijasi tekstu apie „Patyčių muziejų“ – virtualų lietuvių projektą, raginantį kovoti su psichologiniu ir emociniu smurtu mokyklose.

„1 iš 4 JAV studentų teigė, kad mokykloje patyrė patyčias. Tokia statistika yra per didelė“, – feisbuke paviešinęs aplus.com portale patalpintą įrašą apie „Patyčių muziejų“ rašė A.Kutcheris.

Įrašui abejingi neliko ir internautai. Keli šimtai jų pasidalino savo nuomonėmis apie skirtingose pasaulio mokyklose patiriamas patyčias, kai kurie jų papasakojo ir savo asmenines patirtis.

1 out of 4 U.S. students says they've been bullied in school. That's far too many.

Posted by Ashton Kutcher on 2016 m. sausio 26 d.

Tai jau ne pirmas kartas, kai daugiau nei 17 mln. sekėjų socialiniame tinkle turintis garsus aktorius su jais dalijasi panašios tematikos įrašu, kuriame skamba ir Lietuvos vardas.

Dar praėjusių metų lapkritį aktorių sujaudino bendras Beatos Tiškevič ir projekto „Moterys kalba“ darbas. Tuomet savo socialinio tinklo paskyroje jis pasidalijo įrašu, kuriame žinomi Lietuvos vyrai skaito skaudžias istorijas apie moterų patirtą seksualinę prievartą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ashtonas Kutcheris neliko abejingas Beatos Tiškevič ir „Moterys kalba“ projektui #musudaug

Patyčioms, nuo kurių šiandien kenčia kas ketvirtas Lietuvos vaikas ir paauglys, laikas tapti praeitimi. „Patyčių muziejus“ – emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ vykdoma kampanija, kuria kiekvienas kviečiamas prisidėti, paverčiant patyčias istorija – papasakota ir išsiųsta į muziejų.

Dovilė Filmanavičiūtė / LNK nuotr.

Apie mokykloje patirtas patyčias Žmonės.lt jau papasakojo dainininkė, reklamos agentūros skaitmeninių sprendimų skyriaus vadovė  Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, savo patirtimi dalijasi ir kiti garsūs pramogų pasaulio atstovai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Miss Sheep apie patyčias: „Mokykloje buvo Jolita, dėl kurios bijojau eiti į kūno kultūros pamokas“

Visi, norintys ir galintys prisidėti, kad patyčios virstų istorija, kviečiami apsilankyti kampanijos „Patyčių muziejus“ interneto svetainėje patyciumuziejus.lt ir paaukoti „Vaikų linijai“ arba tapti „Vaikų linijos“ savanoriais.

Skaitykite daugiau