Holivudo aktoriai Bradley Cooperis ir Ryanas Goslingas varžėsi, kuris yra seksualesnis

Iš kairės: Bradley Cooperis, Eva Mendes ir Ryanas Goslingas pristato filmą Toronto kino festivalyje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-29 16:00
Du aukščiausios lygos Holivudo aktoriai Ryanas Goslingas (32) ir Bradley Cooperis (38) yra nuolat renkami į seksualiausių, karščiausių, geidžiamiausių planetos vyrų sąrašus. Kas turi atsitikti, kai du tokiais titulais apdovanojami vyrai atsiduria vienas šalia kito filmavimo aikštelėje?
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
B.Cooperis (šįmet nominuotas „Oskarui“ už vaidmenį filme „Optimisto istorija“) ir R.Goslingas susitiko filmuojant Dereko Cianfrance‘o kriminalinį trilerį „Niujorko šešėlyje“ („The Place Beyond the Pines“), kuris šį pavasarį pasirodys Lietuvos kino teatruose.

Pasirodo, vyrams pakanka humoro jausmo panašius titulus vertinti ironiškai. B.Cooperis pasakojo, kad  R.Goslingas nuolat iš jo šaipydavosi dėl „seksualiausio planetos vyro“ titulo, kuriuo žurnalas „People“ 2011 metais apdovanojo Bradley Cooperį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Tarp mūsų vykdavo „seksualiausio vyro“ varžybos per kiekvieną pietų pertrauką: kas seksualiau vaikšto, kas seksualiau suvalgė pietus... Ryanas Goslingas visada laimėdavo“, – juokėsi Bradley Cooperis.

Holivudo žvaigždė prisipažino, kad seksualiausio ar geidžiamiausio titulai jam iš tiesų nieko nereiškia.

„Tiesą pasakius, aš apie tai net negalvoju. Vieną akimirką tu esi seksualiausias, kitą akimirką – jau nebe. Nėra taip, kad eini gatve ir žmonės tave pamatę šaukia: „Žiūrėkit, eina seksualiausias vyras žemėje“, – aiškino šiuo metu vienas populiariausių Holivudo aktorių.

Tačiau yra ir objektyvi tiesa: juostos „Niujorko šešėlyje“ filmavimo aikštelėje dirbę žmonės pasakojo, kad viename kadre atsidūrę B.Cooperis ir R.Goslingas taip įkaitindavo atmosferą, kad ekranas turėtų sprogti.     

Vienas geriausiai kino kritikų vertinamų 2013 metų filmų „Niujorko šešėlyje“ pasakoja apie baikerį Luką (Ryanas Goslingas), kuris dirba keliaujančiame cirke ir atlieka kaskadinius triukus motociklu „mirties narve“. Gastroliuodamas viename iš mažų miestelių Niujorko šešėlyje, baikeris sutinka gražuolę Rominą (Eva Mendes), su kuria jis kažkada patyrė vienos nakties nuotykį. Lukas sužino, kad Romina pagimdė jo sūnų ir nelengvai verčiasi.

Luko gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis. Norėdamas aprūpinti sūnų, Lukas ryžtasi apiplėšti banką – meistriški triukai su motociklu padeda jam žaibiškai pasprukti nuo policijos. Apiplėšęs vieną banką, Lukas nusitaiko į kitą.

Meistriškuoju bankų plėšiku susidomi apie karjerą svajojantis policininkas Averis (Bradley Cooperis), kuris turi tokio pat amžiaus sūnų. Jeigu Averiui pavyktų sučiupti plėšiką, jis imtų kilti karjeros laiptais. Čia susikerta dviejų vyrų keliai ir šis susitikimas dramatiškai pakeis jų abiejų likimus... 

Įspūdingas kriminalinis trileris „Niujorko šešėlyje“, kurį Imdb.com naujų filmų redaktorius Arno Kazarianas įtraukė į juostų, kurias būtina pamatyti 2013 metais sąrašą, Lietuvos kino teatruose pasirodys pavasarį.

Skaitytojams siūlome pažiūrėti kino juostos „Niujorko šešėlyje“ anonsą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai