Holivude – netikėta pora: Renee Zellweger susitikinėja su televizijos laidų vedėju Antu Ansteadu

Renee Zellweger ir Antas Ansteadas / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-25 20:14
JAV kino žvaigždė Renee Zellweger (52) užmezgė romaną su Didžiosios Britanijos televizijos laidų vedėju Antu Ansteadu (42), rašo „People“. Žinia apie poros romantiškus santykius daugelį nustebino – A.Ansteadas vos prieš savaitę oficialiai išsiskyrė su buvusia žmona JAV televizijos žvaigžde Christina Haack.

Dukart „Oskaro“ laureatės ir televizijos laidų vedėjo romanas užgimė „Discovery+“ projekto filmavimo aikštelėje.

Teigiama, kad Renee ir Antas vienas kitą sužavėjo ne iškart, o pirmasis jųdviejų susitikimas už filmavimo aikštelės ribų buvo visai neromantiškas – R.Zellweger pas A.Ansteadą atvyko grąžinti batų, kuriuos ji buvo pasiskolinusi.

R.Zellweger ir A.Ansteado romanas užsienio žiniasklaidoje nuskambėjo griausmingai – televizijos laidų vedėjas vos praeitą savaitę užbaigė skyrybų procesą su 37-erių C.Haack.

Pora santuokoje pragyveno dvejus metus ir augina beveik 2 metų sūnų Hudsoną.

„Antas ir aš priėmėme nelengvą sprendimą išsiskirti. Esame dėkingi vienas kitam ir mūsų vaikai tikrai išliks prioritetu. Vertiname jūsų paramą ir prašome privatumo mums ir mūsų šeimai, kol sprendžiami ateities klausimai“, – dar praėjusių metų lapkritį apie skyrybas pranešė C.Haack.

Christina Haack ir Antas Ansteadas / „Vida Press“ nuotr.
Christina Haack ir Antas Ansteadas / „Vida Press“ nuotr.

R.Zellweger nuo 1999 iki 2000-ųjų buvo susižadėjusi su aktoriumi Jimu Carrey'iu, o 2005-aisiais ištekėjo už dainininko Kenny Chesney.

Nuo 2012-ųjų Renee beveik septynerius metus romantiškus jausmus puoselėjo muzikantui Doyle’ui Bramhallui II.

Naujausi straipsniai