Holivudas rengiasi „Auksiniams gaubliams“, „nugalėtojai“ per klaidą paskelbti iš anksto

„Žmogus-paukštis“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-11 14:25
Holivudas sulaikęs kvapą laukia „Auksinių gaublių“, kurie bus išdalyti sekmadienio vakarą, o varžybose dėl jų pirmauja komedija „Žmogus-paukštis“ („Birdman“). Laukiant „Auksinių gaublių“ neapsieita be incidentų: apdovanojimų išvakarėse oficialioje „Auksinių gaublių“ svetainėje per klaidą buvo paskelbti kelių kategorijų „nugalėtojai“.

Likite su Žmonės.lt ir pirmieji sužinokite, kam atiteks „Auksiniai gaubliai“, bei pamatykite įdomiausias akimirkas iš ceremonijos bei raudonojo kilimo!

Penktadienį oficialiame „Auksinių gaublių“ interneto puslapyje netyčia buvo paskelbta, kad geriausiu metų filmu tapo istorinė drama „Selma“, o ryškiausių Holivudo žvaigždžių kupinas miuziklas „Gilyn į mišką“ („Into the Woods“) – geriausia metų komedija ar miuziklu.

Ši klaida buvo greitai ištaisyta, o atsakomybę prisiėmė „Auksinių gaublių“ interneto puslapį administruojanti įmonė. Jos atstovas „Deadline“ patikino, kad penktadienį interneto svetainėje buvo atliekami bandymai siekiant prieš apdovanojimus patikrinti, ar viskas veikia nepriekaištingai. Šie bandymai neturėjo būti vieši ir vartotojai, tuo metu užsukę į svetainę, nustebo pamatę jau paskelbtus kelių kategorijų nugalėtojus. „Auksinių gaublių“ interneto puslapį administruojanti įmonė tikina, kad nugalėtojais buvo paskelbti visiškai atsitiktinai parinkti filmai.

„Tiktai mes esame atsakingi už šią klaidą“, – atsakomybę prisiėmė kompanija, patikindama, kad jeigu tie du minėti filmai ir laimės „Auksinius gaublius“, tai tebus tik atsitiktinumas.

Nors nugalėtojais paskelbti kiti filmai, vis tik lyderio „Žmogaus-paukščio“ pozicijos tebėra stiprios – juosta jau yra pelniusi virtinę kitų apdovanojimų ir nominacijų.

Drama apie virtimą suaugusiuoju „Vaikystė“ („Boyhood“) ir trileris apie nacių kodo iššifravimą „The Imitation Game“, kuriame vaidina britas Benedictas Cumberbatchas, taip pat laikomi realiais pretendentais ir turi po penkias nominacijas.

Britų aktoriai stipriai figūruoja prieš šiemetinius „Auksinius gaublius“: Benedictas Cumberbatchas ir jo kolegė Keira Knightley yra tarp virtinės britų, nominuotų kino ir televizijos kategorijose.

Ne taip, kaip svarbiausiais apdovanojimais laikomus „Oskarus“, dėl kurių balsuoja maždaug 6 tūkst. industrijos atstovų, priklausančių Kino meno ir mokslo akademijai, „Auksinius gaublius“ skiria mažiau nei 100 žurnalistų iš Holivudo užsienio spaudos asociacijos (HFPA). Tačiau „Auksiniai gaubliai“ vis tiek gali suteikti didžiulį postūmį kampanijoms dėl „Oskarų“, kurių nominacijos bus paskelbtos ketvirtadienį.

Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimai bus išdalyti vasario 22 dieną.

Naujausi straipsniai