Hito „Sweet But Psycho“ atlikėjos Avos Max naujas video – apie kasdien išgyvenamas emocijas

Ava Max / „Warner Music“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-18 12:35
Ava Max išleido išgyvenimais paremtą debiutinį albumą „Heaven & Hell“: „Gyvenime nieko nekeisčiau“

Lietuvių širdis jau spėjusi užkariauti pasaulinė popmuzikos sensacija Ava Max, kurios muzika perklausyta daugiau kaip 4 mlrd. kartų išleido ilgai lauktą, kelis metus kurtą debiutinį albumą „Heaven & Hell“.

Jame kartu su anksčiau išleistais hitais „Sweet But Psycho“, „Who’s Laughing Now“, „So Am I“, „Salt“ bei penkias savaites Europos radijo tope pirmą vietą užėmusio „Kings & Queens“ ir aštuoni niekur iki tol neskambėję kūriniai.

„Heaven & Hell“ simbolizuoja šviesą ir tamsą, gėrį ir blogį, ant tavo peties sėdinčius velnią ir angelą. Jame kalbu apie iššūkius ir pasirinkimus, su kuriais mes susiduriame ir darome kuriuos kiekvieną dieną.

Ava Max / „Warner Music“ nuotr.
Ava Max / „Warner Music“ nuotr.

Kai kurios dainos yra labai tamsios, tačiau ne mažesnė dalis – pozityvios. „Heaven & Hell“ išlaiko pusiausvyrą tarp šių dviejų polių. Toks yra mano gyvenimas ir jame aš nieko nekeisčiau“, – apie albumą pasakoja Ava Max.

Kartu su albumu atlikėja išleido kūrinio „Naked“ vaizdo klipą, jį režisavo Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Halsey, Doja Cat).

„Daina pasakoja apie kasdien patiriamas emocijas. Jam nepakaks pamatyti tavo nuogo kūno tam, kad tave pažintų, jis turi pažinti tavo vidų ir sielą. Mes esame daug daugiau nei fiziniai kūnai. Būtent tai ir norėjau atskleisti šiame vaizdo klipe“, – sako dainininkė.

Ava Max – „Naked“

Ava popmuzikos superžvaigždės vardą pelnė išleidusi hitą „Sweet but Psycho“, jį Amerikos garso įrašų asociacija net tris kartus paskelbė platininiu. Daugiau kaip 2 mlrd. kartų pasaulyje perklausytas kūrinį „New York Times“ paskelbė vienu geriausiu 2019-ų metų kūriniu. Daina praleido tris savaites „Billboard Hot 100“ pirmajame dešimtuke, šoktelėjo į trečiąją JAV popmuzikos radijo topo vietą ir pelnė Avai pirmąją „Teen Choice“ apdovanojimų nominaciją kategorijoje „Geriausia popmuzikos daina“.

Ava Max / „Warner Music“ nuotr.
Ava Max / „Warner Music“ nuotr.

Dainos vaizdo klipas peržiūrėtas daugiau kaip 600 mln. kartų. GRAMMY apdovanojimų laureato Cirkut prodiusuota („Maroon 5“, Miley Cyrus, „The Weeknd“) ir kartu su Madison Love (Camila Cabello) parašyta „Sweet But Psycho“ užėmė pirmąją „Spotify“ „United States Viral 50“ ir „Billboard“ „Dance Club Songs“ topų vietą, taip pat tapo viena grojamiausių 2019 metų dainų „Shazam“ platformoje.

Ava Max – „Sweet but Psycho“

Po sėkmės JAV kūrinys užkariavo užsienio rinkas – Didžiosios Britanijos singlų topo pirmojoje vietoje jis praleido keturias savaites iš eilės. Tą patį pakartoti pavyko dar beveik 20-yje šalių. Ava Max itin pamilo Lietuvos klausytojai – visi atlikėjos singlai šalyje tapo hitais.

Po tai, kai „Rolling Stone“ Avą paskelbė „Artist You Need to Know“, atlikėja sulaukė daugybės dėmesio iš žiniasklaidos, apie ją rašė tokie leidiniai kaip „Vanity Fair“, „Billboard“, FORBES, PAPER ir kiti. 2019-aisiais Ava Max nominuota „Geriausios naujos atlikėjos“ kategorijose MTV vaizdo klipų ir MTV Europos muzikos apdovanojimuose. Tais metais atlikėja tapo MTV „Best Push Artist“ ir surengė įsimintinus „Torn“ ir „Sweet But Psycho“ pasirodymus.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai