Hiphopo duetas Yga ir Broo pristato debiutinį albumą „Žanro fanatikai“

Iš kairės: Broo, Yga ir Pushaz / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-09 16:46
Hiphopo atlikėjas Yga, kadaise pasirodęs muzikiniame projekte „Da Manifest“ ir grupėje „Legato“, su legendinio hito „Sijonėlis“ kūrėju Broo iš kolektyvo JBC atgaivino senus laikus menantį grupės skambesį, pridėjo veržlumo bei agresijos, paliko „Legato“ būdingą jėgą ir pristatė dar spaustuve kvepiantį albumą „Žanro fanatikai“.

„Kai mudu tik pradėjome kartu kurti, apie albumą svajoti net nedrįsome. Galvojome įrašysim vieną, kitą gabalą ir tuo viskas pasibaigs. Žiauriai gera, kad beveik penkerius metus dirbę pagaliau įprasminome ir į vieną vietą sukėlėme tai, ką iki šiol buvome sukūrę“, – džiaugsmo neslepė Broo.

„Žanro fanatikai“ patiks tikro hiphopo mylėtojams, tiems, kurie tikrai supranta ir mėgsta šio stiliaus muziką. Klausytojus turėtų papirkti tradiciniam hiphopui būdingi svingavimo bei semplavimo ritmai“, – bendražygiui antrino Yga.

Į debiutinį savo albumą Yga & Broo sudėjo 14 jų kūrinių. Įrašinėjant kai kurias kompozicijas, reperiai į kompaniją pasikvietė tokius puikiai melomanams pažįstamus atlikėjus kaip Pushaz iš „G&G Sindikato“, Remigijus Ruokis, DJ Mamania.

Albumas „Žanro fanatikai“ nebus platinamas įprastose prekybos vietose, atlikėjai nusprendė jį pardavinėti patys. „Tokiu būdu savotiškai grįžtame prie hiphopo šaknų, kai pirmuosius repo įrašus buvo galima įsigyti būtent gatvėje. Be to, taip kiekvienai albumo kopijai suteiksime autentiškumo, visiems, kurie įsigis mūsų kompaktinę plokštelę, galėsim suraityti autografą, taip pat kartu įteiksime mažą staigmeną“, – užuominomis dalinosi Yga

Albumo šaukliu Yga ir Broo jau pakrikštijo kūrinį „Netikri pranašai“, kuriam susuko puikiai šiuo metu vykstančiai rinkimų karštinei tinkantį muzikinį vaizdo klipą. „Nors šį gabalą drauge su Pushu („G&G Sindikatas“) įrašėme dar prieš kelis metus, jo tekstas vis dar aktualus ir puikiai nusakantis padėtį mūsų visuomenėje“, – atviravo Broo. „Šis vaizdo klipas tam tikra prasme yra mus supančios aplinkos veidrodis ir puiki įžanga į visą mūsų albumą“, – įvertinti kūrinį kvietė Yga.

Jau šį šeštadienį, spalio 13 dieną, Yga & Broo pristatys daugiau kūrinių iš naujojo albumo Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kuriame kartu su kitais lietuviškojo hiphopo atstovais „apšildys“ legendinės grupės „Gang Starr“ narį DJ Premier ir MC Bumpy Knuckles.

Trumpą albumo kūrinių miksą galite išgirsti paspaudę čia.

Vaizdo klipas „Netikri pranašai“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai