Hillary ir Billas Clintonai sūpuoja dar vieną anūką: dukra Chelsea pagimdė antrą vaiką

Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky ir tėvais Billu bei Hillary Clintonais / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas ir jo žmona Hillary, kuri yra įsitraukusį į įtemptą rinkimų kampaniją, šeštadienį pasidžiaugė antro vaikaičio gimimu ir sakė, kad jaučiasi „devintame danguje“.

„Netveriame džiaugsmu vėl būdami seneliai atėjus mūsų vaikaičiui Aidanui Clintonui Mezvinsky, gimusiam šeštadienį, 2016-ųjų birželio 18-ąją“, – sakoma numatomos Demokratų partijos kandidatės lapkričio mėnesį vyksiančiuose Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose ir eksprezidento pareiškime.

„Mes visi devintame danguje Chelsea ir Marcui sutikus Charlotte mažąjį broliuką ... ir esame dėkingi už savo daugelį gautų palaiminimų. Chelsea ir Aidanas abu laikosi gerai ir džiaugiasi šiuo labai ypatingu laiku drauge“, – pridūrė jie.

Demokratų vėliavnešės duktė Chelsea anksčiau pranešė, kad ji ir jos vyras Marcas Mezvinsky susilaukė sūnaus, kurį jie pavadino Aidanu.

„Marcas ir aš esame apimti dėkingumo ir meilės, švęsdami mūsų sūnaus, Aidano Clintono Mezvinsky, gimimą“, – savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje parašė Chelsea.

Pora jau augina 20 mėnesių dukterį Charlotte, kuri gimė 2014 metais.

Ir Charlotte, ir Aidanas gimė Lenoks Hilo ligoninėje Manhatane.

Buvusi diktorė apie savo nėštumą paskelbė pernai gruodį.

Hillary Clinton buvimu močiute gyrėsi kaip vienu iš tų pasiekimų, kuriais labiausiai didžiuojasi.

„Kol tai nenutiko man, tiesiog negalėjau suprasti to poveikio, – sakė ji per kampanijos renginį anksčiau šį mėnesį. – Tai išties tarsi vėl įsimylėti. To su niekuo nepalyginsi.“

Žurnalistė Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky / „Scanpix“ nuotr.

„Tai transformuoja ir kol to nepadarai, sunku suprasti. Ir man tai buvo absoliučiai gyvenimą keičianti patirtis“, – pridūrė ji.

36 metų Chelsea Clinton yra Clintono fondo, ne pelno organizacijos, kurią jos tėvas įkūrė siekdamas pažangos pasaulyje, viceprezidentė.

Buvusi pirmoji JAV dukra už M.Mezvinsky, kuriam yra 38 metai, ištekėjo 2010-aisiais. Abu jie studijavo Stanfordo universitete. Investicinės bankininkystės specialistas M.Mezvinsky yra dviejų buvusių Atstovų Rūmų narių demokratų sūnus.

Hillary Clinton yra ne vienintelė kandidatė į prezidentus, sulaukusi vaikaičio rinkimų kampanijos metu.

Ivanka Trump, H.Clinton varžovo, respublikono Donaldo Trumpo duktė, kovo mėnesį pagimdė savo trečią vaiką, sūnų Theodore‘ą Jamesą. Jis yra jau aštuntas D.Trumpo vaikaitis.

Žurnalistė Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau