Hillary Clinton renginyje apsilankė būrys žvaigždžių, tarp kurių – ir Kim Kardashian su Kanye Westu

Kim Kardashian, Hillary Clinton, Kanye Westas / Instagram nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Būrys garsenybių, tarp jų reperis Kanye Westas ir jo žmona, JAV televizijos realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, ketvirtadienį pažadėjo savo paramą kandidatei į prezidento postą Hillary Clinton, susirinkę į lėšų rinkimo renginį, organizuotą dainininko Justin Bieberio vadybininko Scotto Brauno.

Į S.Brauno namuose Los Andžele vykusį renginį, kurio metu buvo renkamos lėšos H.Clinton rinkimų kampanijai, taip pat atvyko aktorius Tomas Hanksas  su žmona Rita Wilson, aktorė Jessica Alba, ritmenbliuzo atlikėjas Usheris, kino prodiuseris Jeffrey Katzenbergas ir K.Kardashian motina Kris Jenner.

Kaip informuoja „The Hollywood Reporter“, H.Clinton susirinkusiesiems pasakė pusvalandį trukusią kalbą apie savo politikos prioritetus ir padėkojo žvaigždėms už tai, kad jos yra „angelai investuotojai“, remiantys jos tikslą pakeisti demokratą Baracką Obamą prezidento poste.

Iškovojusi pergalę rinkimuose, demokratė H.Clinton taptų pirmąja į JAV prezidento postą išrinkta moterimi.

Po renginio K.Kardashian į socialinį tinklą „Instagram“ įkėlė asmenukę su buvusia pirmąja JAV ponia. Nuotraukos fone už H.Clinton matomas ir K.Westas, mėginantis patekti į kadrą.

K.Kardashian po nuotrauka parašė: „Gavau savo „selfį“! Man išties patiko jos kalba ir jos tikslai dėl mūsų šalies! #HillaryForPresident“.

Skaitykite daugiau