Hillary Clinton išsakė palaikymą Meghan Markle: „Visiems turėtų būti gėda“

Hillary Clinton ir Meghan Markle/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

JAV politikė Hillary Clinton vieno pokalbio metu išsakė savo nuomonę apie žmones, puolančius Sasekso hercogienę Meghan.

Ponia Clinton įsitikinusi, jog į Didžiosios Britanijos princo Harry žmoną nusitaikiusi visuomenė – vis dar pakankamai rasistiška. Pasak Hillary, viena iš priežasčių, dėl ko Meghan Markle taip puolama, jos šaknys.

Save pavadinusi Meghan Markle gerbėja JAV politikė žmones, kurie terorizuoją jauną ir atvirą karališkosios šeimos narę, apšaukė gėdingais. Juk dar visai neseniai ypač atviras laiškas, susijęs su hercogienės šeima, buvo išspausdintas nesilaikant jokių moralės normų. Dėl to Harry su žmona net kreipėsi į teismą.

Hillary Clinton / Vida Press nuotr.

Interviu su Sunday Times H. Clinton neneigė, jog rasizmas taip pat vis dar klesti ir Meghan Markle gymis tikrai turi įtakos jos įsiliejimui į visuomenę.

„Visiems turėtų būti gėda. Tai, kaip kai kurie reaguoja į Meghan, nepateisinama ir absurdiška“, – kalbėjo Hillary.

Clinton dukra Chelsea, kuri taip pat dalyvavo interviu, teigė, kad kunigaikštienės buvusi karjera ir noras kalbėti apie tai, kuo ji tiki, erzina senamadiškų pažiūrų asmenis.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

„Meghan pirmiausia savo laiką atidavė karjerai ir nevengia apie tai kalbėti, ji tap pat demonstruoja tvirtą nuomonę ir kitais gyvenimo aspektais“, – sakė ji.

„Bet kuris, nukrypęs nuo „visuomenės normų“, dažnai, deja, sulaukia kritikos ir įtūžio, kurio, aš asmeniškai, nesuprantu. Mes ne kartą matėme šį modelį.

Nepažįstu jos, bet gerbiu ir esu dėkinga, kad Meghan išlieka savimi ir dirba darbą, kurį myli. Hercogienė dėl to nenusipelnė patyčių ir visiškai normalu, kad jų trokšta išvengti“, – tęsė ji.

Primename, jog prieš kelias savaites princas Harry paskelbė, kad jis ir jo žmona kreipėsi į teismą, po to, kai vienas Britanijos laikraštis neteisėtai išspausdino kunigaikštienės ir jos tėvo privatų laišką. Bulvarinis leidinys jį net redagavo pagal save, kad sukurtų blogą karališkosios šeimos įvaizdį.

Skaitykite daugiau