Hilary Duff trečią vaiką pagimdė namuose: pasidalijo intymiomis nuotraukomis

Hilary Duff / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Amerikiečių aktorė ir dainininkė Hilary Duff su dainininku, prodiuseriu Matthew Koma kovą sulaukė šeimos pagausėjimo, tačiau dabar moteris išdrįso pasidalinti intymiomis namuose vykusio gimdymo akimirkomis.

Namuose trečiąją atžalą Hilary gimdė dalyvaujant jos vyrui Matthew, dulai, savo motinai, fotografui ir kelioms akušerėms, sūnui ir dukteriai.

Devynmetis sūnus Luca buvo šalia gimstant kūdikiui. Aktorė buvo sakiusi, kad sūnų gimdymui ji paruošė iš anksto ir buvo su juo apie tai kalbėjusi – moteris įsitikinusi, kad tokių dalykų nereikia slėpti nuo vaikų, o atvirkščiai – jiems viską pasakoti, kad tokie dalykai kaip gimdymas ar mėnesinės neatrodytų kaip kažkas gėdingo.

Praėjus keliems mėnesiams po trečiosios atžalos – dukros Mae – gimimo, aktorė su gerbėjais socialiniame tinkle pasidalijo keliomis intymiomis tos dienos nuotraukomis. Jose užfiksuotos gimdymo ir kūdikio gimimo laukimo akimirkos.

„Jaučiuosi pasirengusi pasidalinti keliomis Mae gimimo akimirkomis su jumis!“ – instagrame rašė aktorė paatviravusi, kad gimdydama jautėsi saugi ir užtikrinta, nes ją supo artimi žmonės, jauki aplinka, ramybė.

Žiūrėkite nuotraukas:

H.Duff ir M.Koma pirmojo bendro vaiko, dukros Banks Violet, susilaukė 2018 metais. Sūnus Lucos Cruz – atžala iš jos pirmosios santuokos su buvusiu vyru Kanados ledo ritulininku Mike Comrie.

H.Duff ir M.Koma susipažino 2015 m. įrašinėdami muziką, Matthew yra kelių Hilary dainų autorius, prodiuseris.

Vienu metu jiedu buvo išsiskyrę, nes dainininkė ir aktorė buvo labai užimta - bent jau tokia buvo skelbiama oficiali to priežastis. Visgi po kurio laiko pora ir vėl demonstravo šiltus jausmus ir išsaugojo savo santykius.

Hilary su Mathew susituokė prieš gražiausias metų šventes – 2019-ųjų gruodžio 21-ąją. Vestuvių datą atskleidė pats Mathew, savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalinęs judviejų nuotrauka su prierašu: „Visam laikui, amžinai... 12.21.2019“. Hilary, savo ruožtu, socialiniuose tinkluose buvo lakoniška. Aktorė pasidalino ta pačia nuotrauka, kaip ir Mathew, su komentaru: „Tai“.

Hilary Duff ir Mathew Koma/Socialinių tinklų nuotr.
Skaitykite daugiau