„Highlights“ fotoprojektas: skirtingos, bet artimos. Kaip susikurti tokį įvaizdį?

D. Tiriūtės makiažas, projektas „Highlights“ / Detomsign nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2018-03-02 19:55
Visos skirtingos, bet kažkuo ir panašios – švytėjimu, veido bruožais, moteriškumu. Toks įspūdis susidaro žvelgiant į vizažistės Dovilės Tiriūtės („Face Poetry“) ir fotografo Tomo Juškevičiaus („Detomsign“) fotoprojektą „Highlights“, kuriam buvo atrinktos septynios merginos.

Dovilė pasakoja, kad fotosesijos idėja gimė beveik prieš porą metų.

„Kaip vizualaus meno kūrėjai – aš ir kolega Tomas – mąstome, kalbame, viską įsivaizduojame vaizdiniais, taip ir ši fotosesija mintyse tuos porą metų buvo tik kaip vaizdinys, kurį labai norėjosi sukurti / atkartoti realybėje. Labai ilgai ieškojome merginų, kurios būtų tinkamos šiai fotosesijai – norėjome surasti kuo įvairesnių modelių, kurie vizualiai derėtų, nors yra labai skirtingi. Ši fotosesija – žaismas tarp skirtingų akių formų, veido bruožų, tonų ir atspalvių. Tai švytėjimas – ne tik odos, bet ir vidinis. Stengėmės sukurti gerą atmosferą, kad viskas būtų tikra.

Paslėptos minties nėra – norėjome, kad nuotraukos pačios apie save kalbėtų. Esmė tokia, kad nors visos merginos skirtingos, tačiau apsirengusios ir padažytos labai panašiai, stovinčios kartu, jos tuo pačiu yra ir artimos.“

Modeliais tapo: Skaistė Ruzgytė, Giedra Virbickaitė, Fion Dinh Thu, Ieva Misevičiūtė, Karolina Meschino, Kristina Vilčinskaitė ir Feliksė Virkutytė. Modeliams labai patiko idėja, todėl su mielu noru sutiko dalyvauti.

„Beje, visos merginos šneka lietuviškai!“ – pridūrė idėjos autorė.

Detomsign nuotr.
Detomsign nuotr.

Švytintis makiažas

Toks makiažas, kokį matote nuotraukose, jau kelis sezonus yra labai madingas. Tai natūralus makiažas, kurio svarbiausias akcentas – skaistus, švytintis veidas.

Norint sukurti tokį makiažą, svarbiausia gerai nuvalyti ir sudrėkinti veido odą. Vizažistė pataria gausiai užtepus drėkinamojo kremo leisti jam gerai įsigerti, o tuo metu, pavyzdžiui, dažyti akis. Kai veidas sudrėkintas, jis pats pradeda subtiliai švytėti.

Toliau seka makiažo pagrindas ir maskuojamoji priemonė (jei norisi, pvz., pašviesinti paakius). Jei renkatės matinę pudrą, Dovilė pataria ja netepti vietų, kurios veide yra iškiliausios – po antakių linkiais, virš lūpų – Kupidono lanko, skruostų iškilumų, nosies vidurio. Būtent šios vietos turi spindėti, taigi jas papildomai reikėtų patepti spindesio suteikiančia priemone (highlighter). O toliau dažykitės, kaip įpratusios; priklausomai nuo to, kokio efekto siekiate.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai