Hercogienės Meghan tėvas susirūpinęs: „Ji persigandusi. Matau tai jos akyse“

Princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-16 12:12
Sasekso hercogienės Meghan tėvas Thomas Markle'as ir vėl davė interviu. Britų bulvariniam leidiniui „The Sun“ jis išreiškė susirūpinimą dėl dukters.

„Manau, ji persigandusi. Matau tai jos akyse, regiu tai jos veide ir jos šypsenoje. Regėjau jos šypseną daugelį metų. Pažįstu jos šypseną. Man nepatinka ta, kurią regiu šiandien. Tai dirbtinė šypsena“, – sakė Thomas.

Po eilės skandalų Meghan nutraukė ryšius su tėvu. Princo Harry žmoną įskaudino tai, kad tėvas ne tik surežisavo fotosesiją paparacui, bet ir nenustoja bendrauti su bulvarine žiniasklaida. Panašu, kad Thomas vis nepasimoko iš savo paties klaidų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau britų leidiniui jis teigė, kad Meghan šiuo metu yra labiau nelaiminga nei jis. Spaudimas ir dėmesys, kurį Meghan patiria, yra nežmoniškas.

„Nekaltinu Harry ar ko nors kito. Jie tiesiog paiso taisyklių, kurios man atrodo neturinčios prasmės.

Jie tokie pat žmonės kaip ir bet kas kitas. Dievas žino, man jų gaila dėl to, kad negali rodyti emocijų“, – sakė Thomas.

Vyras praleido karališkąsias vestuves gegužę, nes jį ištiko širdies smūgis. Paskutinį kartą su dukterimi Thomas kalbėjo iš karto po vestuvių, kai telefonu palinkėjo Meghan ir Harry gero medaus mėnesio.

„Jei galėčiau jai perduoti vieną žinutę, ji būtų tokia: atsiprašau dėl visko, kas buvo ne taip. Norėčiau pamiršti mūsų skirtumus ir vėl bendrauti. Aš tavęs labai ilgiuosi“, – dienraščiui „The Sun“ sakė T.Markle'as.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai