Hercogienės Catherine 39-asis gimtadienis – kitoks nei anksčiau: paminėjo be svarbių šeimos narių

Catherine Middleton su princu Williamu ir vaikais / SCANPIX/AP, Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-10 10:48
Šeštadienį, sausio 9-ąją, Kembridžo hercogienė Catherine atšventė 39-ąjį gimtadienį. Dėl pandemijos Catherine jį paminėjo tik su savo vyru princu Williamu bei trimis vaikais.

Pranešama, kad Kate Middleton gimtadienį pasitiko Norfolke su princu Williamu ir savo trim vaikais – princu George'u, princese Charlotte ir princu Louis'u. Dovanos ir gimtadienio laiškai buvo nukreipti į „Anmer Hall“ namą Norfolke, kur šeima gyvena nuo pat kalėdinių atostogų pradžios.

„Catherine nėra šurmulio ar didelių vakarėlių mėgėja – buvimas su Williamu ir vaikais yra jos mėgstamiausias būdas praleisti savo gimtadienį“, – portalui Vanity Fair pasakojo artimas karališkosios šeimos draugas.

Tiesa, šiemet kitaip nei įprastai, hercogienė nesusitiko su savo tėvais Carole ir Michaelu Middletonais, su kuriais švęsdavo kiekvieną gimtadienį.

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“/AP nuotr.
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“/AP nuotr.

Kaip ir kiekvienais metais, karališkosios šeimos gerbėjai tikėjosi, kad socialiniuose tinkluose bus paskelbta nauja  hercogienės Catherine nuotrauka.

Gerbėjai nebuvo nuvilti – oficialioje Kembridžo hercogų šeimos Instagram paskyroje paskelbta nuotrauka, kurioje K.Middleton dėvi apsauginę  kaukę. Hercogienė kreipėsi ne tik į visuomenę, bet tuo pačiu užsiminė ir apie gydytojus, kurie šiuo metu visame pasaulyje atlieka svarbią misiją.

„Ačiū už jūsų malonius palinkėjimus ir sveikinimus. Gimtadieniai pastaruoju metu kiek neįprasti, nes mūsų mintys tebėra su visais žmonėmis, dirbančiais fronto linijoje šiuo nepaprastai sunkiu laikotarpiu“, – rašoma pranešime.

Karališkosios šeimos „Twitter“ paskyra pasidalijo ir karalienės Elizabeth II pranešimu, kuriame parašyta: „Linkiu Kembridžo hercogienei laimingo gimtadienio!“.

Prie įrašo pridėta ir Catherine nuotrauka bei akimirka, kurioje užfiksuotas jaukus karalienės ir jos pokalbis.

Tiesa, visa karališkoji šeima jau ilgą laiką nemini bendrų šeimos švenčių, gimtadienių, taip pat atsisakė ir bendros Kalėdų šventės. Kaip skelbia CNN, nors karališkoji šeima visuomet šventes sutikdavo karalienės Elizabeth II rūmuose, kur susirinkdavo ir monarchės vaikai, anūkai su šeimomis, dabar viso to tenka atsisakyti. Dėl koronaviruso pandemijos, karališkoji šeima atsisako ilgai puoselėtų tradicijų ir laikosi karantino reikalavimų.

Naujausi straipsniai