Hercogienę Meghan sutrypti bandžiusi sesuo pakeitė toną: „Tikiu jos gerumu“

Meghan Markle ir jos sesuo Samantha Markle / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-26 08:00
Pastarieji mėnesiai Sasekso hercogienei Meghan buvo ypač sunkūs. Jai ne tik reikia perprasti karališkojo protokolo vingrybes, bet ir įveikti graužatį dėl nuolatinio šeimos narių puolimo. Bene aršiausiai nusiteikusi buvo Meghan sesuo Samantha Markle, kuri kritikavo kiekvieną hercogienės žingsnį. Ji rasdavo progą įgelti seseriai net tuomet, kai ši nieko nepasakydavo ir net nepasirodydavo viešumoje.

Pagaliau Samantha prisipažino, kad taip elgiasi tik dėl vieno – pinigų, kuriuos jai sumoka sensacijų besivaikantys leidiniai.

„Daug metų dirbau žiniasklaidoje ir televizijoje. Vien todėl, kad mano sesuo staiga tapo karališkosios šeimos nare, aš nenustosiu to daryti, – „Good Morning Britain“ sakė Samantha. – Pripažinkime, mums visiems reikia išgyventi. Pinigai priverčia pasaulį suktis, tad jei norite tai vadinti parsidavinėjimu, tiek to. Tačiau tikiu, kad niekas žiniasklaidoje neatsisakytų čekio už už pakalbėjimą apie karališkąją šeimą. Būdami jos artimaisiais mes netapome karališkojo protokolo dalimi. Kodėl turėčiau liautis gyvenusi vien todėl, kad turiu problemų šeimoje?

Niekas neturi išskirtinių teisių į mūsų asmenines patirtis. Manau, žmonės pamiršta, kad visi mūsų šeimos nariai yra asmenybės su skirtingomis patirtimis. Su visa pagarba, tai patiria ne tik Meghan. Mes turime teisę dalytis tuo. Mes turime teisę atvirai kalbėti apie tai. Jei mums pavyksta atskleisti visuomenei kai kurias problemas, mes galime mėgautis tuo. Nemanau, kad čia yra kas nors blogo. Tai nieko nežemina. Tai niekam nekenkia.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Meghan ir Samantha turi tą patį tėvą. Būtent Samantha paragino Thomą Markle'ą už pinigus papozuoti paparaciams prieš pat karališkąsias vestuves. Širdies smūgiu pasiteisinęs Thomas vėliau vestuvėse taip ir nepasirodė.

Nors daugeliui kelia įtarimų T.Markle'o nusiskundimai sveikata, Samantha primygtinai tikina, kad jo būklė išties prasta. Maža to, moteris pareiškė, kad jei tėvas mirs, tai bus Meghan kaltė. Tiesa, prabėgus kelioms valandoms ji ištrynė tokį pareiškimą iš savo paskyros tviteryje.

„Jam 74-eri. Galvojau, kad jei dabar kas nutiktų, jei dabar jis numirtų, nė vienas iš mūsų negalėtų gyventi žinodamas, jog jis mirė nelaimingas. Tikiu jos gerumu... Tikiu, kad ji to irgi nenorėtų, – sakė Samantha. – Mūsų tėvas yra nuostabus žmogus. Jis visą gyvenimą ją palaikė, dėl jo Meghan yra tokia, kokia yra. Žinau, kad ji jį taip pat myli, bet šiandien iškilo tiek daug kliūčių. Manau, jiems abiems labai svarbu susitaikyti. Tikiu, kad svarbu visiems – tiek mūsų šeimai, tiek karališkajai šeimai – nustoti statyti sienas ir pradėti statyti tiltus.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai