Hercogienė Meghan negaili gražių žodžių mylimajam: „Geriausias vyras pasaulyje“

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-15 18:55
Ketvirtadienį Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogienė Meghan susitiko su miniomis gerbėjų Češyre. Tai buvo pirmas renginys, kuriame Meghan nelydėjo jos sutuoktinis princas Harry, ir pirmas, į kurį ji atvyko kartu su Jos Karališkąja Šviesybe.

Tai buvo tikras nervų išbandymas Meghan, kuriai oficialių priėmimų metu pagelbėdavo mylimasis. Štai per karalienės jubiliejų akyliausi žiūrovai pastebėjo, kaip princas Harry pasakė Meghan, kada jai dera padaryti reveransą prieš karalienę.

Betarpišką palaikymą ir nuolatinę pagalbą Sasekso hercogienė vertina. Šnekučiuodamasi su gerbėjais Češyre Meghna pasakė, kad princas Harry – „geriausias vyras pasaulyje“. Savo santuokinį gyvenimą ji apibūdino vienu žodžiu – „nuostabus“.

Alexi Lubomirski nuotr.
Alexi Lubomirski nuotr.

Tuo tarpu apie medaus mėnesį hercogienė nutylėjo. Iki šiol griežtai slepiama, kur karališkoji pora ilsėjosi. Vieni šaltiniai teigia, kad jie nepaliko Jungtinės Karalystės, kiti – jog sutuoktiniai viešėjo Kanadoje, treti princą Harry ir Meghan nukėlė į Rytų Afriką.

Greičiausiai, taip ir nesužinosime asmeninių karališkosios poros kelionių planų. Pora ypatingai saugoma – karališkoji šeima baiminasi talibano išpuolių, mat kariuomenėje tarnavęs princas Harry yra patiesęs ne vieną talibano kovotoją.

Rizika dėl teroro išpuolio nulėmė ir įsimylėjėlių sutuoktinių vietą – manyta, kad saugiau karališkąsias vestuves kelti uždaroje Vindzoro pilyje nei Vestminsterio abatijoje. Jaunavedžių ir visuomenės saugumo užtikrinimas per vestuves valstybei kainavo maždaug 34 mln. eurų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai