Hercogienė Catherine išlipo iš komforto zonos: kaip vertinate naująjį įvaizdį?

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-31 12:54
Kembridžo hercogienė Catherine (36) stiliaus klausimu visada buvo atsargi ir nuspėjama. Klasikinio kirpimo drabužiai, iškilminga proga – žėrinčios arba nėrinių suknelės... Tačiau per viešnagę Švedijoje aristokratė ryžosi išlipti iš komforto zonos.

Į iškilmingą vakarienę britų ambasadoriaus Švedijoje rezidenciją aristokratė atvyko vilkėdama „Erdem“ suknelę. Beveik 2 tūkst. eurų kainuojantis drabužis išsiskyrė audiniu – suknelė pasiūta iš blizgaus šilko, ištapyto ryškiaspalvėmis gėlėmis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žvilgsnius traukė ir XIX amžių menantys raukiniai ties apykakle, rankovėmis ir sijono apačia. Medžiaginis dirželis išryškino pūpsantį trečio vaikelio besilaukiančios Catherine pilvuką.

Toks ryškus įvaizdis privertė pakelti iš nuostabos antakius ne vieną karališkosios šeimos gerbėją. Galbūt aristokratė persistengė su tokiu ryškiu rūbu?

Tai bene pirmas kartas nuo pat jos ir princo Williamo vestuvių, kai Catherine įvaizdis sulaukia nevienareikšmiško įvertinimo visuomenėje. Karališkosios šeimos gerbėjus stebino ir kita detalė – įprastai Catherine, keliaudama po užsienį, puošiasi lankomos šalies dizainerių kūriniais. Tuo tarpu „Erdem“ įkūrė kanadietis.

Užtat trečiadienį Catherine prie prancūzų dizainerės Catherine Walker palto derino švedų juvelyrų "In2Design" papuošalus. Spalvingą derinį užbaigė tamsiai raudona "Chanel" rankinė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Po dviejų dienų vizito Švedijoje princas Williamas ir Catherine negrįš namo. Toliau karališkoji pora vyks į Norvegiją.

Nepaisant to, kad Kembridžo hercogienė Catherine laukiasi trečio vaiko ir dėl sunkaus pykinimo jau praleido daugybę oficialių renginių, tikimasi, kad turo po Skandinaviją metu ji dalyvaus visuose susitikimuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai