Helovino savaitgalio renginiai: nuo Bonnie Tyler, „Nothing But Thieves“ iki elektroninės muzikos vakarėlių

Helovino renginiai / 15min klijuotė

Artėjantis ilgasis savaitgalis ketina atnešti pačius įdomiausius renginius – jei ne į Helovino vakarėlį, tai bent galėsite užsukti į romantišką koncertą. Žinoma, pasirinkti galite patys – kviečiame pasižvalgyti po artėjančių renginių sąrašą!

O ką 27 d.?

Grupės „Nothing But Thieves“ koncertas

„Compensa“ koncertų salę sudrebins viena įdomiausių ir perspektyviausių alternatyviojo roko grupių „Nothing But Thieves“. Iš Anglijos kilę muzikantai kuria tiek klasikinį indie roką, tiek ir pakankamai sunkią alternatyvią muziką. Klausytojų dėmesį grupė prikausto išskirtinėmis muzikos kompozicijomis nuo roko iki pop melodijų ar net romantiškų akustinių baladžių. „Nothing But Thieves“ skambesys dar lyginamas su grupių „Foals“, „The Neighbourhood“ ar „Civil Twilight“ kuriama muzika.

Grupė „Nothing But Thieves“

Grupės „Pikaso“ koncertas Tauragėje, Kretingoje ir Šilutėje

Prieš kurį laiką legendinė grupė „Pikaso“ gerbėjams pristatė naujieną – koncertinio turo „Istorija tęsiasi...“ turą, kurį pradėjo išleidę naują dainą „Leisk tave bučiuoti“. Su ja grupė iš pradžių pasirodė Jonavoje, vėliau Utenoje, Rokiškyje, Ukmergėje ir Panevėžyje, galiausiai Spalio 27 d. suplanuotas koncertas Tauragėje, 28 d. – Kretingoje. O koncertų turą vainikuos 29 d. pasirodymas Šilutėje.

Grupė „Pikaso“ / Filipo Butkino nuotr.

Gal ir spalio 28 d. ką nors siūlo?

90-ųjų vakarėlis – grįžta legendiniai Bonnie Tyler, Pupo, F.R.David ir Ricchi e Poveri

Keturios žvaigždės, keturi atlikėjai, keturių valandų trukmės koncerte po vienu stogu! Dosniai mus lepinantis koncertų organizatorius „Back To The 80‘s90‘s Lietuva“ šįkart atskraidina Bonnie Tyler, Pupo, F.R.David ir Ricchi e Poveri, kurie 2022 metų spalį aplankys tris Lietuvos miestus!

Svaiginančius vakarėlius menantys, sprogstančią energiją skleidžiantys ir vis dar žavesio neprarandantys superhitai „Total Eclipse of Heart“, „Su di Noi“, „Words“, „Sara Perche Ti Amo“ ir daugelis kitų skambės Lietuvoje! Legendinę roko bei popmuzikos karalienę iš Velso solidų vardą užsitarnavusio koncertų organizatoriaus „Back To The 80‘s 90‘s Lietuva“ dėka palaikys itin solidi, internacionalinė kompanija – Italijos žvaigždės Pupo bei „Ricchi e Poveri“ ir prancūzas iš Tuniso – F.R.David.

Britams atstovauja Bonnie Tyler / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Simfoninio roko žvaigždžių „Fleshgod Apocalypse“ ir suomių „Omnium Gatherum“ koncertas

Pandemija koreguoja pirminius planus: ne tik datų prasme, bet keičia ir koncertuosiančius kolektyvus. Pirmajam koncertui Lietuvoje simfoninio metalo atlikėjai „Fleshgod Apocalypse“ atvyks 2022 m. rudenį, kuomet spalio 28 dieną kartu su suomiais „Omnium Gatherum“ ir kitais dviem renginio svečiais koncertuos klube „Vakaris“ Vilniuje.

„Belmonte“ – elektroninės muzikos vakarėlis „Šiurpai“

Jei pasiilgote tikro Helovino vakarėlio, būtinai užsukite į spalio 28 d. Vilniaus žirgyne „Belmontas“ vyksiantį „Šiurpai“. Specialiai šiai šventei parengtas renginys dovanos išskirtinės elektroninės muzikos skambesius – čia išgirsite tokius žymius vardus kaip „Clair“, „Distorted Noise Architect“, „Deranged“, „Police“, Lukas Shultz ir kt.

Svarbu paminėti, kad nuo Vilniaus centro iki renginio vietos – vos 5 kilometrai ir mažiau nei 10 minučių kelio su automobiliu, tad vietą nesunkiai ir nebrangiai galima pasiekti ir kitais būdais. Organizatoriai skatina kooperuotis ir į renginį atvykti kartu su kitais muzikos gerbėjais.

Helovino vakarėlis „Šiurpai“

O kaip dėl 29 d.?

Ugningas hitų Helovinas su „Noisy Party“

Grupė „Noisy Party“ kviečia Heloviną sutikti audringai – su specialių hitų projektu restorane „Seni vartai“. Grupė pažada gerą nuotaiką ir energijos užtaisą įvairaus amžiaus muzikos mylėtojams. Anot jų, nėra tinkamesnio garso takelio Helovinui nei legendinės grupės „AC/DC“ hitų „Highway to Hell“ ir Ray'aus Parkerio „Ghostbusters“.

Vakarėlis / 123RF.com nuotr.

Gyvo garso koncertas „Mulen Ružo legenda“

Jei pamiršote paskutinį kartą, kai buvote gyvo garso koncerte, metas prisiminti! Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir charizmatiškasis aktorius Simonas Storpirštis kviečia į unikalų ir autentišką muzikinį projektą.

Kiekvienas jų atskleis skirtingus charakterius ir kartu su gyvo garso grupe bei styginiais instrumentais perkels klausytojus į užburiantį pasaulį. Specialiai šiam projektui ruošiamos netikėtos aranžuotės bei kuriamas išskirtinis šviesų dizainas.

Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir charizmatiškasis aktorius Simonas Storpirštis / Liusjeno Kulbio nuotr.

Šiauliuose – „Solo Ansamblio“ pasirodymas

Koncertinį turą pradėjusi grupė spalio 28 d gerbėjus nudžiugins Šauliuose. Kaip patys sako, dėl būsimojo pasirodymo analoginiai įrenginių efektai suvaldyti, televizoriai įjungti ir kanalai nustatyti.

Priminsime, kad „Solo Ansamblį“ galime drąsiai vadinti išskirtine grupe, mat šie sujungia šokį ir emocijas krečiančias nuotaikas, elektroninius garsus su gyvais instrumentais, analoginių sintezatorių ir skaitmeniniu būdu apdorotus garsus.

„Solo ansamblis“ / Tomo Tereko nuotr.

Spalio 30 ir 31 d. tikrai bus ką veikti!

Dar vienos 90-ųjų legendos – „Ace of Base“, Dr. Alban, „Londonbeat“ garsiausi hitai

„Compensa“ koncertų salė gerbėjus nustebins ir paskutinėmis spalio dienomis – čia įvyks grandiozinis šou „90-ųjų legendos“ su auksinių hitų atlikėjais ir grupėmis „Ace of Base“, Dr. Alban, „Londonbeat“. Pagal legendinių grupių hitus bus galima nusikelti į nostalgiškus laikus.

„Ace of Base“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ Helovino koncertas

Spalio renginių maratoną užbaigs ne kas kitas, o kaip smagieji „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, kurie surengs Helovinui skirtą koncertą Plungėje.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ / Organizatorių nuotr.

Kirkilų pramogų parke – lazerių, šviesų ir muzikos šou

Spalio 30 ir 31 d. Kirkilų pramogų parkas miesto svečius ir gyventojus kviečia į lazerių, šviesų ir muzikos šou. Negana to, šį įspūdingą renginį pagyvins specialus Helovino muzikos takelis, kuris atgaivins ir parke esančias būtybes.

Bus galima ne tik pasimėgauti mistiškos šventės papuošimais, bet ir kitomis pramogomis – atrakcionais.

Kirkilų pramogų parkas traukia svečius Helovino dekoracijomis / Kirkilų pramogų parko nuotr.

Skaitykite daugiau