Helovino nešvęsdavusi R.Mikelkevičiūtė pasidavė vaikų norams: „Geriau kalbėtis ne draudimų kalba“

Rūtos Mikelkevičiūtės šeima atšventė Heloviną / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-01 11:04
„Mamyte, tu man taip patinki! Tu tokia baisi!”, – tokį verdiktą išgirdo laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė iš savo keturmečio sūnaus Jono, kuomet pasidavė jo ir vyresnėlės dukters Dominykos provokacijoms Helovino proga namuose surengti tikrą kostiumų šou.

Spalio 30-ąją, šeštadienį, namuose leidusi šeima nusprendė pasiduoti Helovino nuotaikai ir vakarą praleisti ne bet kaip, o pasipuošus įspūdingais kostiumais.

Žmonės.lt Rūta pasakoja, kad dukra su sūnumi ieškojo drabužių, o įvaizdį vainikavo įspūdingi makiažai, kuriuos atliko dukra Dominyka.

Vienuole virtuosi Rūta itin patiko jaunėliui sūnui Jonui, kuris neslėpė susižavėjimo dėl iki šiol nematyto netikėto mamos įvaizdžio.

Rūta Mikelkevičiūtė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

Vyras Rolandas pasirinko kalinio įvaizdį, o kad įsikūnyti į vaidmenį būtų lengviau vaikai jam ant rankos bei sprando padarė po didelę laikiną tatuiruotę.

Įspūdingai pasipuošė ir pati Dominyka – savo įvaizdžiui pasirinkusi „Džokerio“ motyvus. Jonas įsisupo į juodą apsiaustą, o veidą papuošė baltas grimas.

Pasidavė vaikų provokacijai

„Niekada nedarėme tokių cirkų, bet dėl vaikų – ko nepadarysi! Kai užsidaro sienos, atsiveria galimybės daugiau bendrauti. Ir nors mums patiems ši šventė nėra artima, jaunimui ji patinka, o mes – kartu su savo vaikais, nes tai yra laikas kartu“, – Žmonės.lt sakė R.Mikelkevičiūtė.

Ji pasakoja, kad iki šiol Heloviną minėdavo gerokai kukliau ir paprasčiau, šeimoje jis nebuvo populiari ar laukiama šventė, namiškiai visuomet apsieidavo be kostiumų ir specialių makiažų.

Niekada nedarėme tokių cirkų, bet dėl vaikų – ko nepadarysi!

„Vienas kitas moliūgas patirdavo tą skrodimo procedūrą, būdavo patupdytas ant palangės, išsigandęs žiūrėdavo pro langą ir baigdavo savo dienas, paleisdamas didelę geltoną balą po savimi. Bet visi šitie karnavalai...“ – šypteli Rūta.

Rūta Mikelkevičiūtė su vyru Rolandu / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė su vyru Rolandu / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto ji supranta, kad jaunimui Helovinas – įdomi, įtraukianti šventė, tad bandyti įrodyti vaikams kitaip ar piršti savo tiesų Rūta sako nelinkusi.

„Kad ir kaip ją vertintumėme, vaikams ji labai patinka. O su jais visada geriausia kalbėtis ne draudimų kalba. Ech, tos skirtingos kartos ir nuomonės...“ – šypteli Rūta.

Čia pat ji priduria, kad vaikų paklausyti visgi buvo tikrai verta – gerų emocijų, juoko bei smagių nuotraukų netrūko, o ko daugiau reikia šeimyniškam savaitgaliui?

„Visa vakarykštė diena praėjo neįtikėtinai smagiai, – patikina R.Mikelkevičiūtė. – Na, o šiandien laukia kelionė į prisiminimų, istorijos, meilės, pagarbos ir atminties pasaulį.“

Naujausi straipsniai