Heidi Klum apie sužadėtinį Tomą Kaulitzą: „Nesu labai gera santuokoje, tačiau radau puikų žmogų“

Heidi Klum ir Tom Kaulitz / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-02 21:28
Iš Vokietijos kilusi manekenė Heidi Klum (45) Kalėdų išvakarėse paskelbė džiugią žinią – 16 metų jaunesnis mylimasis, buvęs grupės „Tokyo Hotel“ narys Tomas Kaulitzas (29) paprašė jos rankos.

Kalbos, kad pora puoselėja šiltus santykius žiniasklaidoje pasklido šių metų kovą. Kad mylimajam ištarė lemtingąjį „Taip“ socialinio tinklo paskyroje pranešė pati manekenė. Ji pasidalijo fotografija, kurioje matyti jos ranką puošiantis žiedelis.

„Aš pasakiau taip“, – instagrame rašė ji.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Prieš didžiąsias šventes ir gražų šeimos įvykį Heidi Klum lankėsi „The Ellen DeGeneres Show“, kuriame leido sau paatvirauti apie mylimąjį.

Šou vedėjai, Ellen, paklausus ar moteris norėtų ištekėti, Heidi neišsisukinėjo nuo atsakymo.

„Buvau ištekėjusi du kartus. Bet aš vis dar tikiu meile ir santuoka, - kalbėjo moteris. – Taip, norėčiau ištekėti. Nepaisant to, kad du kartus susimoviau. Manau, kad nesu pati geriausia šioje srityje... Tačiau dabar aš radau labai gerą žmogų.“

View this post on Instagram

????❤️??YOU ???????????????❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Heidi Klum neretai sulaukia priekaištų dėl savo ir dabar jau sužadėtinio amžiaus skirtumo, tačiau moteris tikina, kad apie tai ji net negalvoja ir nemato reikalo sukti sau galvos.

„Anksčiau aš tikrai nerimaudavau dėl savo amžiaus ir dėl to, kaip atrodau, tačiau dabar to nesureikšminu, - „InStyle“ pasakojo Heidi. – Mano vaikinas yra gerokai už mane jaunesnis ir susilaukiu dėl to daugybės komentarų. Tačiau vienintelis metas, kada aš iš tiesų matau savo amžių yra tada, kai stoviu priešais veidrodį. Turiu jums patarimą: jūs turite džiaugtis gyvenimu ir mažiau galvoti apie metus, kurie palieka raukšles jūsų kūne“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai