Heather Locklear buvo suimta dėl galimo smurto, jos draugai viliasi, kad aktorė susiims

Heather Locklear / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-27 17:13
Po to, kai vėlų sekmadienio vakarą Kalifornijoje, JAV, buvo suimta Heather Locklear dėl galimo smurto artimoje aplinkoje, jos draugai labai viliasi, kad aktorė susiims ir ieškos pagalbos.

Pagalbos numeriu 911 policiją iškvietė penkiasdešimt šešerių aktorės brolis – jis esą išvydo, kad sesuo pykstasi su savo širdies draugu, su kuriuo ji kartu – nuo praėjusių metų.

Aktorė daugelį metų kentėjo nuo nerimo sutrikimų, depresijos ir polinkio į agresyvumą. Kaip „People“ teigė aktorei artimas šaltinis, „tai liga“, ir pridūrė, kad „ji turi būti pasiruošusi susiimti“.

„Ji žino, kad pagalba yra prieinama, anksčiau jos ieškojo, bet tu negali nieko priversti ieškoti pagalbos. Tai drasko širdį.“

Aktorės atstovai nieko nekomentuoja apie H. Locklear suėmimą. O šerifo atstovai „People“ paaiškino, kad aktorė visiškai nenorėjo bendradarbiauti jiems atvykus ir kovingai elgėsi su šerifo pavaduotojais.

Po kelių valandų buvo suimtas ir Heather širdies draugas Chrisas Heisseris – dėl vairavimo apsvaigus. Kaip viešai teigiama, jo kraujyje buvo rasta alkoholio.

Prieš dešimtmetį aktorė keturias savaites privačiai gydėsi dėl nerimo ir depresijos, tąkart gydymas buvo sėkmingas, nors po kelių mėnesių ji buvo suimta dėl galimo vairavimo apsvaigus – aktorės atstovai tuomet teigė, kad Heather buvo išgėrusi jai išrašytų raminamųjų vaistų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai