Havajuose su mylimuoju susižadėjo modelis Radvilė Labutytė: „Visiškai nieko neįtariau“

Radvilė Labutytė su mylimuoju/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-17 12:08
Jau kurį laiką JAV gyvenantis modelis Radvilė Labutytė (30) balandžio 17-ąją pasidalijo džiugia žinia – egzotiškuose Havajuose ji „taip“ atsakė mylimajam, priklaupusiam ant vieno kelio bei paprašiusiam jos rankos. Įspūdžiais bei emocijomis Radvilė pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt

Romantiškos sužadėtuvės įvyko per atostogas Havajuose.

„Čia atskridome atšvęsti mūsų gimtadienių, kurie yra panašiu metu. Vieną popietę draugas išnuomavo jachtą ir išplaukėme paplaukioti po salyną. Visiškai nieko neįtariau, viskas vyko be galo natūraliai, maniau, tiesiog papramogausime mūsų abiejų švenčių proga“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Radvilė.

Radvilė Labutytė su mylimuoju / Asmeninio albumo nuotr.
Radvilė Labutytė su mylimuoju / Asmeninio albumo nuotr.

Bevaikštant jachtos denyje ir stebint praplaukiančius delfinus, Radvilės mylimasis priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo. 

„Kurį laiką buvau šoke, negalėjau atsigauti nuo išsakytų jo žodžių ir nuostabaus siurprizo. Draugas nusamdė net profesionalią fotografę ir suorganizavo, kad ji apsirengtų kaip įgulos narė – kapitono padėjėja. Ji padėjo jachtos šefui, nešiojo maistą. Visiškai nieko neįtariau“, – įspūdžiais dalijosi Radvilė.

Radvilė Labutytė su mylimuoju / Asmeninio albumo nuotr.
Radvilė Labutytė su mylimuoju / Asmeninio albumo nuotr.

Kai du įsimylėjėliai nužingsniavo į laivo priekį, kur Radvilė ir išgirdo lemtingą klausimą, profesionalė įamžino šią gražią akimirką.

Su mylimu vyru, kurio vardo viešinti Radvilė nelinkusi, mat širdies draugas vengia dėmesio, jie pažįstami jau beveik dvejus metus. Susipažino pora Niujorke, o Radvilei persikrausčius gyventi į Los Andželą, jų santykiai peraugo į gražią, tvirtą draugystę. 

Įsimintina kelionė į Havajus buvo pirmoji po ilgų karantinavimosi metų.

Žmonės.lt primena, jog Radvilės sėkmės ir karjeros istorija driekiasi per visą pasaulį. Ji dirbo modeliu Tailande, Honkonge, taip pat Šanchajuje, Bankoke, Majamyje, Kingstone, Milane, Londone, Stambule. Teko padirbėti ir Niujorke, o modeliui tai didelis pasiekimas. Lietuvoje moteris kurį laiką vystė savo verslą bei buvo įkūrusi drabužių prekinį ženklą „Provocateur“.

 

Naujausi straipsniai