Havajuose atostogaujantys Katy Perry ir Orlando Bloomas patvirtino savo romaną: žiūrėkite nuotraukas

Katy Perry ir Orlando Bloomas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-02 16:59
Nuo metų pradžios netyla kalbos apie tarp Katy Perry (31 m.) ir Orlando Bloomo (39 m.) užsimezgusį romaną, o išvykę į romantiškas atostogas Havajuose jiedu neoficialiai patvirtino, kad tikrai yra pora.

Praėjusią savaitę Katy Perry ir Orlando Bloomas leido laiką Kauai, vienoje iš Havajų salų, kur negailėjo vienas kitam dėmesio, šiltų apsikabinimų ir bučinių. 

„Jie atrodė labai įsimylėję, – „Entertainment Tonight“ sakė vienas liudininkas. – Jie buvo atsipalaidavę ir nesuko sau galvos, kad visi juos pamatys kaip porą – jie daug bučiavosi, laikėsi už rankų. Jų atostogos atrodė labai romantiškos ir jie abu labai daug šypsojosi – matėsi, kad mėgaujasi vienas kito draugija.“​​

Ekskliuzyvines „Entertainment Tonight“ nuotraukas iš Katy Perry ir Orlando Bloomo atostogų Havajuose galite pamatyti čia:

Žmonės.lt primena, kad kalbos apie Katy Perry ir Orlando Bloomo romaną pradėjo sklisti sausio mėnesį po to, kai jiedu kartu linksminosi prodiuserio Harvey Weinsteino surengtame vakarėlyje po „Auksinių gaublių“ apdovanojimų. Liudininkų tvirtinimu, tame vakarėlyje aktorius ir dainininkė buvo tarsi prilipę vienas prie kito, jiedu labai akivaizdžiai flirtavo ir nuolat šnibždėjo kažką vienas kitam į ausį. Be to, iš minėto vakarėlio jie išėjo kartu.

Vėliau Katy Perry ir Orlando Bloomas buvo ne kartą pastebėti kartu leidžiantys laiką ir Katy jau susipažino su Orlando sūnumi Flynnu (5 m.) – jie visi trys dalyvavo aktoriaus Roberto Downey jaunesniojo sūnaus Extono gimtadienio vakarėlyje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai