„Haute Couture“ gatvės stilius: bjaurūs sportbačiai ir identiškos „influencerės“

Aukštosios mados savaitė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-28 18:59
Plevenanti įspūdingomis vakarinėmis sukniomis aukštosios mados savaitė pritraukia minias garsenybių, jų žmonų ir turtingų mados gerbėjų. Na, o tinklaraštininkai ir „influenceriai“, jei atsisako siūlomų drabužių, ieško patogiausio sprendimo.

Greta išsipusčiusių garsenybių, populiariausi gatvės deriniai buvo praktiški: įspūdingas paltas plius sportiniai bateliai (ypač jei jie – bjaurieji-nuspardyti „Balenciaga“) arba aulinukai-kojinės. Įspūdingas paltas arba švarkas – siuvinėtas, denimo, dirbtinio kailio, plunksnuotas, gėlėtas, žvyneliuotas, derinamas su džinsais, kelnėmis ir unikaliais aksesuarais, lygu žiemos gatvės uniforma, tinkanti net aukštosios mados savaitei.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Įkvėpimas sarkastiškam pakikenimui ir galbūt pamąstymui: jei kada nors atrodė, kad pirkdamos drabužį „Zara“ ar kitoje fast fashion parduotuvėje rizikuojate atsitrenkti į kitą tokią pat, nesijaudinkite: net įtakingiausios mados pasaulio personos sugeba vienodai apsirengti į tą pačią mados savaitę ir net į tą patį šou.

„Christian Dior“ viešųjų ryšių komanda persistengė dalydama drabužius geidžiamiausiems svečiams, tad net rinktinėms gatvės pamaivoms teko išgyventi eilinės vartotojos „po paraliais“ akimirkų. Į „Christian Dior“ pavasario / vasaros 2018 m. aukštosios mados šou britų tinklaraštininkė Susie Lau ir žurnalų leidėja Caroline Issa atvyko vienodais siuvinėto denimo paltais iš „Christian Dior“ Resort Cruise Pre-Spring 2017 m. moteriškos kolekcijos, o kinų modelis, aktorė Sui He ir olandų „influencerė“ Charlotte Groeneweld pasirodė beveik identiškais deriniais iš tos pačios kolekcijos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai