Harrisonas Fordas jau išrašytas iš ligoninės

Harrisonas Fordas / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-30 21:07
Aktorius Harrisonas Fordas išleistas iš ligoninės, į kurią pateko anksčiau šį mėnesį po jo pilotuojamo lėktuvo avarijos.

Remiantis šaltiniu, kurį cituoja žurnalas „People“, Holivudo žvaigždė šeštadienį buvo pastebėta važiuojanti automobiliu Los Andžele.

H.Fordas kovo 5 dieną buvo priverstas nutupdyti lėktuvą avariniu būdu golfo aikštyne Kalifornijoje, kai sugedo jo pilotuojamo Antrojo pasaulinio karo laikų mokomojo monoplano variklis.

72 metų H.Fordą iš sudužusio lėktuvo ištraukė tuo metu golfą tame klube žaidę žmonės; jis buvo nuvežtas į netoliese esantį medicinos centrą. Pasak JAV žiniasklaidos, aktoriui buvo nustatyti dubens ir kojos kaulų lūžiai, jis buvo operuotas.

Šis nelaimingas atsitikimas įvyko praėjus vos keliems mėnesiams po kitos nelaimės, kai H.Fordas susilaužė koją, sukant naują filmo „Žvaigždžių karai“ (Star Wars) dalį; tada teko padaryti pertrauką Didžiojoje Britanijoje vykstančiame filmavime.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai