Harrisonas Fordas atskleidė savo sėkmingos santuokos paslaptį: „Nekalbėk!“

Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-26 09:59
Artėjantį birželio mėnesį Harrisonas Fordas ir jo žmona Calista Flockhart švęs 10-ąsias vestuvių metines. Artėjai šiai nuostabiai sukakčiai, nuotykių filmo „Protėvių šauksmas“ (angl. „The Call of the Wild“) žvaigždė atskleidė savo gerbėjams pagrindinę ilgalaikės santuokos paslaptį.

77-erių H. Fordas ir 55-erių metų C. Flockhart yra kartu jau 18 metų. Pora savo laiką praleidžia gyvendami Los Andžele arba Vajomingo rančoje (JAV).

Kalbėdamas apie savo 50 metų trunkančią karjerą kino pasaulyje – naujausiame filme „Protėvių šauksmas“ jis vaidina greta kompiuteriu sukurto šuns – H. Fordas atskleidė didžiausią santuokoje išmoktą pamoką, kurią turėtų įsidėmėti kiekvienas.

„Nekalbėk!„, – besišypsodamas atskleidė „Žvaigždžių karų“ alumnas. 

Harrisonas Fordas yra žinomas savo gerbėjams kaip aktyvi persona, nesvarbu, kur tuo metu būtų. Jis taip pat atskleidė, jog atlikęs savo pareigas namuose, aktorius mėgsta atsipalaiduoti įvairiais būdais.

„Na, jei mano darbai namuose yra atlikti ir nieko daugiau nebus, jei oras būna geras aš mėgstu paskraidyti – man patinka skraidyti – arba vaikščioti miške, padirbėti, pasivažinėti plentinuku arba pralėkti kalnų dviračiu.“ – sakė aktorius.

Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart/Organizatorių nuotr.
Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart/Organizatorių nuotr.

Žinoma, Calista Flockhart kiek kitokiais žodžiais pasidalino tuo, kas, jos manymu, taip ilgai išlaiko tvirtus poros santykius.

„Harrisas ir aš daug juokiamės, o man humoras yra viskas,“ – atskleidė itin populiaraus amerikiečių televizijos serialo „Eli Makbyl“ buvusi aktorė C. Flockhart.

Pora pirmą kartą susitiko 2002-ųjų „Auksiniuose gaubliuose“. Po aštuonerių metų, 2010-ųjų metų birželį aktorių duetas susituokė.

„Aš esu įsimylėjęs, – 2003 m. sakė H. Fordas. – Romantiška meilė yra viena įdomiausių ir labiausiai užpildančių meilės rūšių, ir aš manau, kad ją galime atrasti bet kuriame savo gyvenimo etape.“

Harrisonas Fordas didžiajame kino ekrane yra suvaidinęs keletą ikoniškiausių personažų, įskaitant Haną Solo „Žvaigždžių karuose“ ar Indianą Džounsą, tačiau teigia, jog kiekvieno vaidmens sėkmė neatsiranda be sunkaus darbo. Naujausiame savo filme „Protėvių šauksmas“, sukurtą pagal to paties pavadinimo Džeko Londono apsakymą, Harrisonas Fordas įkūnija šunis mylintį aukso ieškotoją Džoną Torntoną.

Naujausi straipsniai