„Hario Poterio“ žvaigždė tapo didvyriu: Londono policijos pareigūnams trūksta žodžių

Danielis Radcliffeás / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-19 09:18
Užsienio žiniasklaida praneša, kad Danielis Radcliffe'as tapo tikru herojumi vakarų Londone. Garsus vyras pamatė gatve bėgantį turistą, kurio veidas buvo sužalotas ir persikreipęs nuo išgąsčio, ką darė žvaigždė? Suskubo padėti!

Londone viešėjęs penkiasdešimtmetis vyras grožėjosi didingu miestu, kai staiga prie jo priartėjo du užpuolikai. Mopedus vairavę asmenys iš rankų išplėšė Louis Vuitton krepšį ir sužalojo turisto skruostą.

Persigandęs vyriškis ėmė šauktis pagalbos. Kaip manote, kas atskubėjo iš kitos gatvės pusės? Taip, „Hario Poterio“ legenda – D. Radcliffe'as.

Į įvykio vietą buvo iškviesta policija. Policijos pareigūnas Davidas Videcettea, sugavęs užpuolikus, pasakojo: „Visa situacija buvo kiek siuarealistinė. Paklausiau, ar jūs Danielis Radcliffe'as? Ir jis atsakė: Taip.“

Vėliau susisiekus su žvaigždės agentu, šis patvirtino faktą, kad Danielis iš tiesų atsakė į pagalbos šauksmą, iš kitapus gatvės.

Londono policija susižavėjusi. Daugelis Holivudo numylėtinių nepajudintų ir piršto papuolę į tokią situaciją, o štai D. Radcliffe'as suskubo padėti. Vyras tapo tikru šių dienų herojumi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai