„Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as parašė jautrų laišką mirusiam kolegai Alanui Rickmanui

Emma Watson, Rupertas Grintas, Alanas Rickmanas ir Danielis Radcliffe'as filme „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-14 18:45
Ketvirtadienį pasaulį sukrėtė žinia apie britų pasididžiavimo aktoriaus Alano Rickmano mirtį. Apie skaudžią kino pasaulio netektį sužinojęs Danielis Radcliffe'as (26 m.) išplatino laišką, kuriame gražiausiais žodžiais atsiliepia apie savo kolegą ir mokytoją – gerbėjai šį laišką jau praminė Hario Poterio atsisveikinimu su profesoriumi Sneipu.

„Alanas Rickmanas yra neabejotinai vienas iš geriausių aktorių, su kuriais man yra tekę dirbti. Taip pat jis yra ir vienas iš ištikimiausių ir labiausiai palaikančių žmonių, kuriuos sutikau kino industrijoje. Jis drąsino mane tiek filmavimo aikštelėje, tiek ir mano kituose darbuose po Poterio filmų. Esu beveik tikras, kad jis ėjo ir matė visus mano darbus Londono ir Niujorko teatrų scenose. Jis neprivalėjo to daryti“, – socialiniame tinkle „Google Plus“ rašė jaunąjį burtininką Harį Poterį vaidinęs aktorius.

„Pažįstu kitų žmonių, kurie su juo draugavo daug ilgiau nei aš, ir jie sako: „Jeigu paskambinsi Alanui, visiškai nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje jis yra ar kaip užsiėmęs bebūtų su savo darbais, jis su tavimi susisieks per dieną“. Žmonės dažnai įsivaizduoja, kad aktoriai yra tokie, kokius juos matė ekrane, tad daug ką gali nustebinti tai, kad priešingai nei kai kurie jo rūsčiausi ar labiausiai bauginantys personažai, kuriuos jis vaidino, Alanas buvo nepaprastai geras, dosnus, nepasipūtęs ir labai linksmas žmogus. Ir tam tikri dalykai skambėjo dar linksmiau, pasakyti jo su niekuo nesupainiojamu sodriu balsu“, – rašė Danielis Radcliffe'as.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Kaip aktorius jis buvo vienas iš pirmųjų suaugusiųjų Poterio filmavimo aikštelėje, kurie su manimi elgėsi kaip su kolega, o ne vaiku. Dirbti su juo tokiame svarbiame formavimuisi amžiuje man buvo nepaprastai svarbu ir amžiams nešiosiuosi iš jo išmoktas pamokas, kurios lydės mane visą mano likusį gyvenimą ir karjerą. Filmų aikštelės ir teatrų scenos po šio didžio aktoriaus ir žmogaus netekties bus daug skurdesnės“, – savo laišką užbaigė Danielis Radcliffe'as. ​

TAIP PAT SKAITYKITE: Po „Hario Poterio“ žvaigždės mirties Andrius Mamontovas parodė lietuviškai rašytą Sneipo linkėjimą

Žmonės.lt primena, kad apie Alano Rickmano mirtį ketvirtadienį pranešė jo šeima – 69-erių aktorių pasiglemžė vėžys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai