Harį Poterį vaidinęs Danielis Radcliffe'as pagerbtas žvaigžde Holivudo Šlovės alėjoje

Danielis Radcliffe'as / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-13 09:13
Filmuose apie berniuką burtininką Harį Poterį vaidinęs britų aktorius Danielis Radcliffe'as ketvirtadienį Holivudo Šlovės alėjoje atidengė žvaigždę su savo vardu.

Jaunasis britas, jau palikęs savo pėdsaką JAV kino pramonės centre, kai 2007 metais įamžino savo rankų ir kojų atspaudus šaligatvyje prie kino teatro „Chinese Theatre“ kartu su kitomis filmų „Haris Poteris“ žvaigždėmis Emma Watson ir Rupertu Grintu, šįkart atidengė jam vienam skirtą žvaigždę.

„Prieš kelis mėnesius vaikštinėjau čia su pora draugų, jausdamas savotišką baimingą pagarbą ir šiek tiek priblokštas vardų, prie kurių prisijungsiu“, – sakė 26 metų aktorius, pristatydamas 2 565-ąją žvaigždę tame Holivudo bulvare.

„Kai augdamas Anglijoje išgirsti žodį „Holivudas“, iškart įsivaizduoji ženklą ant kalvos ir šias žvaigždes“, – pridūrė jis.

Žvaigždės atidengimo ceremonijoje dalyvavo Chrisas Columbusas, režisavęs filmus „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“ bei „Haris Poteris ir išminties akmuo“, ir komikas Chrisas Hardwickas.

Danielis Radcliffe'as, kuris vaidino berniuką burtininką aštuoniuose milžiniško populiarumo sulaukusiuose „Hario Poterio“ sagos filmuose, vėliau ėmėsi brandesnių vaidmenų, o dabar yra atvykęs į Los Andželą reklamuoti savo naujos kino juostos „Viktoras Frankenšteinas“. Šiame filme, kuris Jungtinėse Valstijose bus pradėtas rodyti vėliau šį mėnesį, britas vaidina asistentą Igorį, padedantį pamišusiam mokslininkui, kurį vaidina Jamesas McAvoy, trokštančiam sukurti gyvybę.

Danielis Radcliffe'as yra vienas iš nedaugelio aktorių, tapusių kino žvaigždėmis vaikystėje ir vėliau sėkmingai tęsusių savo karjerą.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po to, kai buvo susukti filmai apie Harį Poterį, jis vaidino keliose kitose kino juostose, tarp jų „Moteris juodais drabužiais“ ir „Nužudyk savo mylimuosius“. Danielis Radcliffe'as taip pat sukūrė epizodinį vaidmenį šiais metais išleistoje populiarioje kino komedijoje „Be stabdžių“ („Trainwreck“).

Danielis Radcliffe taip pat vaidino Brodvėjuje – komiškoje muzikinėje pjesėje „Kaip prasisukti versle be didelio vargo“ ir psichologinėje dramoje „Equus“, kurioje apstulbino savo gerbėjus, nusirengdamas scenoje.​

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai