Harį Poterį įkūnijęs Danielis Radcliffe‘as vaidino girtą mėgstamos grupės klipe

Danielis Radcliffe'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-22 15:16
Indie muzikos duetas „Slow Club“ ir jų naujasis kūrinio „Beginners“ vaizdo klipas galbūt nebūtų sulaukęs tokio pasisekimo, jei ne pagrindinė klipo žvaigždė, kuria tapo garsusis Haris Poteris, aktorius Danielis Radcliffe‘as.

Kaip pranešė Nme.com, D.Radcliffe‘as yra didelis iš Šefildo kilusios grupės gerbėjas. „Slow Club“ klipe žinomas aktorius pasirodo apleistame bare, kur vieną po kitos susiverčia burneles, ramsto sienas, klaidžioja. D.Radcliffe‘as įtikinamai vaidina gerokai įkaušusį jaunuolį ir pritardamas vokalistams dainuoja. Klipas buvo filmuojamas Londono „Fullback“ alaus bare.

„Žinojome, kad Danielis yra mūsų gerbėjas ir pamanėme, kad tai labai smagu. Taip išėjo, kad susitikome, pabendravome ir štai – jis mūsų klipe. Jis vienas energingiausių ir labiausiai žavinčių žmonių, kokius esu sutikusi. Jo atsidavimas ir dalyvavimas mūsų klipe mus paliko be žado ir tuo pačiu supratome, kaip tingiai anksčiau filmavome klipus“, – sakė „Slow Club“ dainininkė Rebecca Taylor.

Prieš kurį laiką atlikėjo Edo Sheerano klipe „Lego House“ nusifilmavo kita „Hario Poterio“ žvaigždė – raudonplaukis Rupertas Grintas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai