„Happyendless“ pristato dainą su Giedre Kilčiauskiene

„Happyendless“ / Manto Headshooter nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 12:23
„Happyendless“, po ilgos pertraukos su trenksmu sugrįžę į Lietuvos elektroninės muzikos sceną, kartu su dainininke ir dainų autore Giedre Kilčiauskiene pristato bendrą kūrinį „Paryčiai“, kuris atsidūrė naujausiame dueto albume „KINETIKA“.

„Pirminis „Paryčiai“ tekstas buvo kur kas ilgesnis, o parašiau jį net prieš 8 metus, – pasakoja Giedrė. – Tačiau viskam savas laikas ir džiaugiuosi, jog šio kūrinio laikas atėjo būtent dainuojant duete su „Happyendless“.“


Nors kūrinyje „Paryčiai“ kartojasi tik viena frazė, atlikėja sako, kad dažnai ir vienas sakinys būna stipresnis už visą knygą. Šis atvejis – būtent toks. „Mane išties nustebino, jog „Happyendless“ šiuo kūriniu sulaužė standartinę, visiems mintinai žinomą dainos struktūrą, tačiau neslėpsiu – toks jų eksperimentas man labai patinka,“ – sako ji.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.


Net keturis kūrinius su Giedre albumui „KINETIKA“ įrašę „Happyendless“ nariai sako, jog atlikėjos vienoms dainoms sukurtus tekstus ir melodiją dažnai įmaišydavo į visai kitus kūrinius, tad ir galutinis rezultatas būdavo netikėtas.
„Mes mėgstame žaisti su muzika – eksperimentuojame, maišome spalvas, griauname, vėl atstatome. Taip atsitiko su daugeliu albumo „KINETIKA“ kūrinių – išgirdę vienai dainai Giedrės planuojamą vokalą, jį galiausiai pritaikydavome visai kitam gyvenimui. Šis netikėtas žaidimas ir jo rezultatas žavėjo ir mus, ir Giedrę,“ – pasakoja duetas.


Balandžio 19 dieną vyksiančiame „LRT Opus Ore“ koncerte, tarp būrio kitų vokalistų su „Happyendless“ į sceną kartu lipsianti Giedrė pirmą kartą gyvai atliks visas keturias albumui „KINETIKA“ sukurtas dainas.


„Esu įpratusi dainuoti improvizuodama, o šio koncerto metu to daryti negalėsiu – teks tarsi operuoti skalpeliu, be jokių nuklydimų. Čia būtinas vienas kvėpavimas, vienas kumštis, neišskiriant lyderio. Bus nemenkas iššūkis, tačiau laukiu šio pasirodymo su nekantrumu,“ – sako atlikėja.
Kūrinys „Paryčiai“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai