„Happyendless“ ir Vaidas Baumila pristato bendrą kūrinį „Toli“

Happyendless / Mantas HeadShooter nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 14:16
​​​​​​​Vasario pradžioje, po ilgos tylos pristatę albumą „Kinetika“, Lietuvos elektroninės muzikos veteranais vadinami „Happyendless“ šiandien dalinasi naujausiu darbu iš šio albumo – kartu su Vaidu Baumila įrašytų kūriniu „Toli“.

Vaidas Baumila, „Happyendless“ elektroniką papildęs vokalo melodija ir žodžiais, pasakoja, jog kūrinio idėja gimė po kelionės į tolimąją Indiją, kuomet grįžęs namo ir susilaužęs koją, negalėjo paleisti minčių apie ten patirtą laisvės jausmą.

„Svajojau ir sapnavau tuos nuotykius, kuriuos patyriau, ten stūgsančius kalnus, beprotiškai plačias dykynes ir tą nežemišką būtį, kuri lydėjo kiekviename žingsnyje. Ėmiausi tas emocijas aprašyti ir pavyko truputį kosmiškai romantiškas kūrinys“, – šypsosi atlikėjas.

Nors „Toli“ yra debiutinis „Happyendless“ ir Vaido Baumilos kūrinys kartu, jie – pažįstami jau kurį laiką.

„Vaidą prisimename dar iš tų laikų, kai jis dalyvavo realybės šou „Dangus“ – teko dirbti prie šio projekto įrašų. Džiugu matyti, kaip stipriai per tą laiką jis patobulėjo. Šiandien Vaidas yra tikslo siekiantis ir į savo darbą itin profesionaliai žiūrintis atlikėjas“, – pagyrimų dainininkui negaili „Happyendless“ nariai.

Apie naujojo kūrinio įrašus kartu su „Happyendless“ pasakodamas Vaidas neslepia, jog taip jaudinosi bene pirmą kartą gyvenime.

„Happyendless“ kūrybą sekiau jau seniai, o Marius su Andriumi man buvo lyg dievukai. Žinojau, kad prieš juos turiu pasirodyti gerai. Tačiau jaudintis išties nebuvo ko – kaip mat radome bendrą kalbą, o ir įrašas pavyko puikiai“, – džiaugiasi Vaidas.

Vaidas Baumila ne vienintelis prisidėjo prie naujausio „Happyendless“ albumo „Kinetika“ skambesio – didžioji dalis jame esančių kūrinių yra įrašyti vis su kitu vokalistu. Albume girdimi ir Giedrės Kličiauskienės, Kastyčio Sarnicko-Kasteto, „Kamanių Šilelio“, Kamilės Tumelytės-KAIA bei kitų atlikėjų balsai.

Kūrinys „Toli“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai