Hanoverio princas Christianas ir Andų princesė paskyrė vestuvių datą

Hanoverio princas Christianas ir jo išrinktoji Alessandra de Osma / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 08:02
Princas Harry su sužadėtine Meghan Markle – ne vienintelė karališka pora, kurios vestuvės nutvieks šiuos metus. Vestuvių datą paskyrė ir Hanoverio princas Christianas (32) su savo išrinktąja modeliu iš Peru Alessandra de Osma (26).

Vestuvės numatytos kovo 16 d.

Princas Christianas yra Monako kunigaikštytės Caroline posūnis. Jos trečiasis vyras Hanoverio princas Ernstas Augustas Christiano susilaukė su pirmąja žmona šveicare Chantal Hochuli. Painu, bet svarbiausia viena – vyras yra britų monarchų palikuonis, Monako kunigaikščio Alberto II giminaitis.

Princas Christianas ir Alessandra de Osma susituokė 2017 m. lapkričio mėnesį. Tai buvo kukli civilinė santuoka artimiausių žmonių apsuptyje, o puota atidėta vėlesniam laikui. Vestuvių laukianti pora gyvena Madride. Civilinė santuoka buvo surengta Londone, nes ten gyvena jaunikio mama.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ispanų „HOLA!“ pranešė, kad meilės priesaiką kur kas iškilmingesnėje ir prabangesnėje atmosferoje jiedu tars jaunosios gimtinėje Peru, sostinėje Limoje.

Hanoverio princas Christianas ir Alessandra de Osma susitiko 2005 metais princo vizito į Pietų Ameriką metu. Alessandra, dar vadinama Andų princese, tuomet buvo tik 14 metų, kaip gidė dirbo princą sutikusioje komandoje. Po ilgametės draugystės jau kaip pora jiedu viešumoje pasirodė 2011 m. Sužadėtuvės įvyko 2017 m. birželį, prieš princo vyresniojo brolio Ernsto Augusto jaunesniojo vestuves su rusų kilmės dizainere Jekaterina Malyševa.

Ką gi – pavasaris nusimato kupinas karališkų naujienų. Pavyzdžiui, kovo mėnesį Švedijos princesė Madeleine turėtų susilaukti trečios atžalos. Balandžio mėnesį bus laukiama žinių iš Kembridžo hercogienės Catherine – ar tik ji nepagimdė trečio vaiko. Gegužį numatytos princo Harry ir Meghan Markle vestuvės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai