Hanos Šumilaitės Naujųjų metų pažadas – įtilpti į odines kelnes

Hana Šumilaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Teatro aktorė ir režisierė Hana Šumilaitė yra viena iš 2,9 mln. Lietuvos gyventojų, kurie Naujųjų metų rytą atsikelia su naujais pažadais. Per šiuos metus moteris pasižadėjo numesti ne mažiau nei 15 kilogramų. Tiek jai pakaks, kad įtilptų į jaunystėje pamėgtas odines kelnes, kurios kelerius metus guli jos drabužių spintoje. „Naujiems metams išsikėliau du pagrindinius tikslus: numesti dalį svorio ir pirmą kartą nuvykti pas draugus į Ispaniją“, – kalbėjo vieno Kauno prekybos centro humoristiniame TV klipe nusifilmavusi H.Šumilaitė.

„Dar norėčiau „Teleloto“ laimėti 220 000 litų. Tiek man užtektų susitvarkyti buitį ir patenkinti asmeninius poreikius. Tikiu, kad žaliojo medinio arklio metai bus geresni nei praėjusieji, o ir savo spintoje turiu ne vieną smaragdo spalvos drabužį ir aksesuarą, kurie suteikia mano įvaizdžiui daugiau spalvų“, – šyptelėjo H. Šumilaitė. 

Gintarė Sabeckaitė

Po Naujųjų metų Haną bus galima išvysti ne tik vadovaujant mėgėjų teatrui, bet ir video klipe. Aktorė nusifilmavo prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ išpardavimo kampanijos reklamoje. Humoristiniame TV klipe Kauno aktorė suvaidino turgaus pardavėją, kuri vietoj tikros išpardavimo nuolaidos pardavinėjo sniegą. Vaizdo klipe ji vaidino kartu su Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai atstovaujančio krepšininko Dariaus Songailos širdies drauge Gintare Sabeckaite ir Kauno dramos aktoriumi Ričardu Vitkaičiu. 

Svorio metimas aktorės pažadų sąraše atsiduria nebe pirmą kartą. Nors Hana kone kasmet imasi priemonių svoriui kontroliuoti: subalansuoja mitybą, sumažina suvalgomų saldumynų kiekį, tačiau grįžus prie normalios mitybos, svoris vėl atauga. 

Režisierė pripažįsta savo spintoje turinti drabužių, kurie jai padeda paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. „Pagrindinė taisyklė, kuria vadovaujuosi ieškodama, ką apsirengti, yra estetiškas ir nevulgarus aprangos derinys. Purvinai murzinas aprangos stilius, dominavęs juodosios gyvatės metais, man ne prie širdies“, – sakė ji. 

Spalvingus vaidmenis aktorė kuria ne tik scenoje, bet ir gyvenime. „Man visada buvo svarbu, kaip atrodau, todėl mano mokiniai ir kolegos mane mato pasitempusią, pasidažiusią, tvarkingai apsirengusią. Atsimenu, kai mokiausi mokykloje, viena mokytoja šešerius metus dėvėjo tą patį kostiumėlį, kita turėjo du ir juos keisdavo. O aš nesu tamsta mokytoja, man patinka išsiskirti, todėl mano garderobas žėri visomis spalvomis“, – pasakojo H. Šumilaitė. Ji labiausiai mėgsta mėlyną, bordo, ciklameno ir fuksijų spalvas. 

Praėjusiais metais aktorės drabužių spintoje dominavo „mėlynasis periodas“. Jo metu Hana dėvėjo dangiškos spalvos drabužius, tamsiai mėlynus batus, prie jų derino rankinukus ir kitus aksesuarus. Šiemet moteris prisipažino, kad į garderobą įpins ir šaltų smaragdinių aprangos detalių. 

Nuo šešerių metų scenoje vaidinanti kaunietė dabar dirba mėgėjų teatre Kauno rajone ir vadovauja suaugusiųjų bei vaikų teatrams, režisuoja ir stato pjeses, organizuoja respublikinį mėgėjų teatrų festivalį „Naujieji Vasiukai“. 

Gintarė Sabeckaitė
Skaitykite daugiau