Halle Berry kaltinimai Gabrieliui Aubriui iškilo į viešumą: kaltina ne tik rasizmu, bet ir kraujomaiša

Halle Berry ir Gabrielis Aubry/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-14 19:17
Pasirodo, kad Halle Berry gali būti moterimi kate ne tik kine, bet realiame gyvenime. Aktorė nusprendė viešai atsilyginti savo „ex“ už patirtas nuoskaudas. Halle prieš keletą metų Gabrielį Aubrį apkaltino neištikimybe su vienu iš jo šeimos narių ir rasistiniais pareiškimais, kurių, anot aktorės, jų draugystės laikotarpiu iš mylimojo netrūko. Tik neseniai teisme nagrinėti dokumentai pasiekė viešumą.

Penkis metus trukę Halle Berry santykiai apkarto, kai pasukus skirtingais keliais, Halle ėmė bylinėtis dėl dukros globos. Tuomet ji padavė savo antrąją pusę į teismą. Pasak neseniai paviešintų dokumentų, ji kaltino Gabrielį rasistiniais išpuoliais, jų dukros Nahla klaidinimu ir nepripažinimu jos šaknų. Aktorė teigė, kad buvęs mylimasis vengė dukrai aiškinti elementarius dalykus, su ja elgėsi nederamai ir visiškai savanaudiškai. Taip pat Halley tikino, kad visą tą laiką, kai jiedu buvo pora, Gabrielis palaikė intymius santykius su viena iš savo giminaičių.

Halle Berry ir Gabrielis Aubry/Vida Press nuotr.
Halle Berry ir Gabrielis Aubry/Vida Press nuotr.

Mažoji Nahla paveldėjo išties unikalų genų kompleksą: Aubry kilęs iš Kanados prancūzų, Berry tėvas – afroamerikietis, motinos gyslomis teka anglų ir vokiečių kraujas.

Skyrybos nebuvo draugiškos – kiekvieną žingsnį lydėjo konfliktai. Ir ne tik teisiniai.

Halle Berry ir Gabrielis Aubry/Vida Press nuotr.
Halle Berry ir Gabrielis Aubry/Vida Press nuotr.

Aubry tuomet išsireikalavo maksimalių teisių į dukters globą. Halle kreipėsi į atitinkamas tarnybas leidimo išsivežti Nahlą iš Jungtinių Valstijų į Prancūziją – tuometinio savo mylimojo Olivierio Martinezo tėvynę. Priežastis – ne tik troškimas būti arčiau išrinktojo, bet ir noras apsaugoti dukrą nuo nepageidaujamo fotografų ir šiaip smalsuolių dėmesio. Teismo šie motyvai neįtikino: mergaitė, vadinasi, ir Halle, liko JAV.

Primename, jog konfliktą, kurio neišsprendė teismas, Aubry ir Martinezas bandė užbaigti vyriškai – kumščiais. Aubry buvo sulaužytas šonkaulis ir sumušta galva. Martinezui sulaužyta ranka, sužalotas kaklas, sumuštas veidas. Tačiau situacija nė kiek nepasikeitė – ir Gabrielis, ir Halle vis dar turi teises į Nahlos globą ir apie jokias kraustynes negali būti nė kalbos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai