Hailey Baldwin viename interviu prakalbo apie tolimesnius šeimos planus ir vaikus

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-01 18:12
Neseniai su iš Kanados kilusiu dainininku žiedus sumainiusi manekenė Hailey Baldwin neseniai prabilo ir apie vaikus.

Gruodžio mėnesio arabiško „Vogue“ žurnalo veidu tapusi Hailey interviu prasitarė, kad su Justinu vaikų kol kas neplanuoja. 

View this post on Instagram

@voguearabia by @zoeygrossman

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

„Aš turėjau normalią paauglystę ir vaikystę. Pripažinimą gavau tik 19 metų. Dar yra keli „normalūs“ dalykai, kurių aš nesu dariusi pavyzdžiui nelankiau koledžo. Bet aš pradėjau dirbti 17 metų. Taip išmokau planuoti laiką, laikytis grafiko, tapau atsakinga“, – interviu kalbėjo ji.

Hailey Baldwin / Vida Press nuotr.
Hailey Baldwin / Vida Press nuotr.

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis susituokė praėjus vos keliems mėnesiams po sužadėtuvių. Pora amžiną meilę prisiekė slaptoje ceremonijoje Niujorke. Prieš kelias savaites H. Baldwin socialinio tinklo paskyroje savo pavardę pasikeitė į Bieber. Anot artimo poros draugo, šiuo metu jie mėgaujasi santuoka. 

„Praėjus kelioms savaitėms po vestuvių jie prisipažino, kad vyru ir žmona jaučiasi ir be religinės ceremonijos. Hailey dievina būti Justino žmona. Dėl to ji pasikeitė ir savo pavardę. Jie nori atvirai džiaugtis savo santuoka. Tačiau Hailey ir Justinas ateityje planuoja ir bažnytinę santuokos ceremoniją“, – „People“ pasakojo artimas poros draugas. 

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.
Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.

Hailey ir Justinas neseniai pakeitė ir gyvenimo vietą – jie persikėlė į Justino gimtinę Kanadą. pora šioje šalyje mėgaujasi ramesniu gyvenimo ritmu nei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Anot „Us Weekly“, „Hailey ir Justinas gyvena Ontarijuje (didžiausioje Kanados provincijoje – red.), Vaterlu mieste. Justinas šioje vietoje turi įsigijęs didžiulį 9 tūkst. kv. metrų namą bei tūkstančio arų sklypą prie ežero. Jam labai patinka ši vieta. Hailey – taip pat“, – atskleidė artimas poros draugas. 

View this post on Instagram

very thankful ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Praeitą savaitę jaunavedžiai pirmą kartą drauge atšventė Padėkos dieną – šventėje dalyvavo Justino tėvai Pattie Mallette ir Jeremy's Bieberis bei Hailey tėtis Stephenas Baldwinas.

„Pirma Padėkos diena, kuomet esu vedęs vyras. Pirmą kartą rengiau šventę savo namuose. Pirmą kartą abi šeimos pusės buvo kartu. Santykiai yra sudėtingas dalykas ir tai ne visada būna paprasta. Dėkoju Jėzui, kad jis parodo man kelią! Aš mokausi, kiekvieną dieną stegiuosi būti kaip jis: kantrus, kilnus, nesavanaudiškas. Iki to manęs laukia dar ilgas kelias, tačiau dievų malonė yra beribė“, – „Instagram“ rašė J. Bieberis. 

Naujausi straipsniai