Hailey Baldwin sužadėtuvių žiedo nuotraukos – internete: ant piršto spindi didžiulis brangakmenis

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / Vida press nuotr./ „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po kanadiečių dainininko Justino Bieberio ir modelio, Stepheno Baldwino dukros Hailey Baldwin sužadėtuvių vis dar netyla kalbos. Socialiniuose tinkluose jau aptarinėjama, kiek galėjo kainuoti sužadėtuvių žiedas. Žiedo nuotrauka pasidalijo net keli Bahamuose šį savaitgalį veišėję asmenys.

Šeštadienį popmuzikos dievaitis Justinas Bieberis po kelių mėnesių draugystės pasipiršo modeliui ir seksualiausiai 2017-ųjų moteriai Hailey Baldwin. Ant vieno kelio J. Bieberis priklaupė Bahamuose esančiame restorane, visų lankytojų akivaizdoje.

Praėjus keletui dienų po sužadėtuvių, socialiniuose tinkluose paviešinta Hailey Baldwin žiedo su didžiuliu brangakmeniu nuotrauka. Spėliojama, kiek Justinas Bieberis už jį galėjo sumokėti.

Hailey Baldwi ir Justinas Bieberis

Romantiškus santykius įtvirtinusią porą jau pasveikino tėvai. Justino Bieberio mama „Instagram“ tinkle savo sūnui ir jo išrinktajai siuntė meilę, Justino tėtis prisipažino, kad didžiuojasi sūnumi ir laukia kito etapo.

Tuo tarpu Hailey tėtis Stephenas Baldwinas rašė, jog sužinojus apie sužadėtuves, jo veidą papuošė šypsena. Taip pat jis pasidalijo eilutėmis iš Biblijos.

Kaip „E News!“ pasakojo artimas poros šaltinis, Justinas ir Hailey puikiai jaučiasi vienas kito kompanijoje.

„Jie abu turi keletą panašių pomėgių – mėgsta vakarėlius ir bažnyčios organizacijas. Jie pagaliau suprato, kad kartu jiems labai smagu ir perkėlė savo draugystę į naują lygį“.

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / Vida press nuotr.

Vaikystėje H. Baldwin svajojo tapti balerina ir šokti Majamio baleto teatre, tačiau dėl traumos šią svajonę teko pamiršti, o sulaukusią 16-os ją aptikomodelių skautai. Pernai Hailey pasirašė sutartį su agentūra „IMG Models“, kuriai priklauso ir Gigi bei Bella Hadid, Ashley Graham. Anot merginos, karjera ir finansinę nepriklausomybę nuo tėvų suteikęs uždarbis padėjo anksčiau subręsti. Dabar modelis domisi ne tik vakarėliais, bet ir dvasiniu gyvenimu. Tai ją išties sieja su nauju sužadėtiniu Justinu Bieberiu.

2017 metais žurnalo „Maxim“ Hailey išrinkta seksualiausia metų moterimi.

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis (11 nuotr.)
+5

Skaitykite daugiau