Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis dar vienas vestuves atšoko Pietų Karolinoje

Hailey Baldwin ir Justino Bieberio vestuvės/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-01 08:47
Rugsėjo 30-ąją dar kartą susituokė viena garsiausių pramogų pasaulio porų – modelis Hailey Baldwin ir kanadiečių atlikėjas Justinas Bieberis.

Praėjus metams po to, kai Hailey ir Justinas įteisino civilinę santuoką Niujorke, pora suorganizavo ir didžiulę šventę savo artimiesiems bei draugams Pietų Karolinoje. 

Lemtinguosius „taip“ jaunieji ištarė 154 svečių akivaizdoje. Į šventę pasveikinti garsios poros atvyko modeliai Kendall Jenner, Camila Morrone, Justino vadybininkas Scooteris Braunas ir kiti žinomi veidai.

Prieš pat ceremoniją svečiai vaišinosi kokteiliais, o po oficialiosios dalies visi išvyko vakarieniauti. Vakarinės dalies metu svečius linksmino GRAMMY laureatas Danielis Caesaras.

Artimi porai šaltiniai pasakoja, kad labiausiai vestuvių planavimu užsiėmė Hailey, kai tuo tarpu Justinas leido sau šiek atlaidžiau žiūrėti į šventę. 

Likus vos kelioms dienoms iki vestuvių, H. Baldwin atšventė ir mergvakarį. Šį jai suorganizavo bičiulė Kendal Jenner.

Hailey su Justinu pažįstami jau daug metų. Turtinga jųdviejų tėvų draugystė (Justino mamos Pattie ir Hayley tėčio Stepheno) uždegė norą bendrauti ir jaunuolių širdyse. Todėl Justinas labai gerai žino savo antrąją pusę. Artimieji sako, kad būtent dėl to jie nė karto iki vestuvių nesipyko ir jokių nesutarimų nebuvo.

Hailey – šeimos galva, o Justinas – širdis. Šiuo žodžius pora yra minėjusi net keletame interviu. 

Naujausi straipsniai