Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis atidėjo bažnytinę vestuvių ceremoniją

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-12 10:54
Neseniai susituokę Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin nusprendė bažnytinę vestuvių ceremoniją nukelti vėlesniam laikui, praneša „People“.

Anot minėto naujienų portalo, Justinas ir Hailey meilę prieš dievą norėjo prisiekti jau sausio mėnesį, tačiau nusprendė šventę atidėti vėlesniam laikui. 

„Jie bando susidėlioti visų artimiausių draugų ir šeimos narių tvarkaraščius, kad visi tie, kuriuos pora labiausiai myli galėtų dalyvauti jų vestuvėse. Oficialiai jie jau susituokė – todėl skubėti neverta. Nors Justinas ir Hailey labai nori kuo greičiau iškelti didelę šventę savo mylimiausiems“, – sakė artimas poros draugas. 

Justinas Hailey pasipiršo liepos mėnesį Bahamuose. Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Pora susituokė lapkričio mėnesį slaptoje ceremonijoje Niujorke. Jokių vestuvių detalių ar nuotaukų pora iki šiol nėra viešinusi. 

Naujausi straipsniai