Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis – apie susilaikymą ir jųdviejų skirtumus

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin/„Vogue“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-07 19:45
„Sakoma, jog vedęs vyras rizikuoja santuoka sugrįžęs namo vėlai, o dar labiau rizikuoja – parsiradęs per anksti“, – tokia įžanga prasideda Hailey Baldwin ir Justino Bieberio interviu šio mėnesio leidinyje „Vogue“.

Nors Justinui Bieberiui kitą mėnesį sueina 25-eri, jis tiki, kad naktinės šėlionės jau baigėsi. Prieš Kalėdas nusprendęs persikraustyti gyventi į Sietlą su žmona Hailey Baldwin, Justinas rimtai žiūri naują etapą, kuris dar tik prasidėjo.

Atvirame interviu viena garsiausių Holivudo porų neneigia – santuoka daug dėmesio, begalinio atsidavimo ir įsiklausymo vienas į kitą reikalaujantis sprendimas.

Justinui pastarieji metai kaip niekad įtempti, na, bet dabar jiedu su Hailey turi laiko svajoti tik apie „tikrą“ santuoką bažnyčioje. Ir nors Justinas paprastai žurnalistų yra apibūdinamas kaip sudėtingo kalibro „žvaigždūnas“, tačiau pats atlikėjas „Vogue“ atvirai prisipažįsta ilgą laiką nepasitikėjęs nei vienu žurnalistu dėl pramanų ir iš nieko kilusių begalės liapsusų. Būtent todėl jis ir pasirinkęs slaptas sužadėtuves ir dar slaptesnes, žaibiškas vestuves.

View this post on Instagram

hey baby... @voguemagazine

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Tik nemanykite, jog tai – staigus susižavėjimas. Hailey su Justinu pažįstami jau daug metų. Turtinga jųdviejų tėvų draugystė (Justino mamos Pattie ir Hayley tėčio Stepheno) uždegė norą bendrauti ir jaunuolių širdyse. Todėl Justinas labai gerai pažįsta savo antrąją pusę.

Hailey – šeimos galva, o Justinas – širdis. „Dažnai jis sako „aš jaučiu“, tuo tarpu man labai patinka jam atšauti „aš žinau“, – su šypsena teigia Hailey.

Atvirame interviu pora kalba ir apie susilaikymą, kurio laikėsi. Tiek Hailey, tiek Justinas nusprendė savo santykius ugdyti visai kitame, kaip jie juokauja „nemadingame“ lygmenyje.

Naujausi straipsniai