„H&M Loves Coachella“ kolekcija: festivalio dvasia su garsia popgrupe

„H&M“ kolekcija / „H&M“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-18 09:10
Perregimos svajingos medžiagos, derinamos su siuvinėtais džinsiniais audiniais merginoms ir grafiniais raštais dekoruoti drabužiai vaikinams – tai pagrindiniai „H&M Loves Coachella“ kolekcijos, kuriamos bendradarbiaujant su vienu iš žymiausių festivalių pasaulyje, atributai. Jie įkūnija ir leidžia pajausti dvasią nepriklausomai nuo to, ar nusišypso sėkmė festivalio metu lankytis garsiojoje Kalifornijos dykumoje.

Šių metų „H&M Loves Coachella“ kampanijoje pasirodo alternatyvi popmuzikos grupė „The Atomics“, kurią įkūrė žymusis modelis Lucky Blue Smith kartu su savo seserimis Pyper America, Starlie ir Daisy Clementine.

Kampanijos vaizdo klipe „The Atomics“ atlieka grupės „The Grass Roots“ dainą „Let’s Live For Today“ ir demonstruoja, kaip Koučelos įvaizdis sklinda ir už festivalio ribų. „Naujoje kolekcijoje galima rasti viską, ko reikia festivalio dvasios įkvėptam įvaizdžiui sukurti, ir visai nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje gyvenate“, – pasakoja „The Atomics“.

„H&M“ nuotr.
„H&M“ nuotr.

Svarbiausi šių metų „H&M Loves Coachella“ kolekcijos gaminiai merginoms yra perregima juodų nėrinių suknelė su plonytėmis petnešėlėmis, dirbtinės verstos odos „choker“ stiliaus kaklo papuošalas su kniedėmis bei rožiniai širdelės formos akiniai nuo saulės, kuriuos galima derinti kartu.

„H&M“ nuotr.
„H&M“ nuotr.

Nėriniais dekoruotos apatinuko stiliaus suknelės, dėvimos kartu su marškinėliais trumpomis rankovėmis, suteiks žaismingumo, o gėlėmis siuvinėtas džinsinis švarkelis, derinamas su blizgaus audinio glaustinuke, švelniai rausvu plisuotu tinklinio audinio sijonu bei masyviais auksiniais žvaigždės formos auskarais, atrodys pritrenkiančiai.

„H&M“ nuotr.
„H&M“ nuotr.

Tobulam festivalio įvaizdžiui sukurti pasitarnaus džemperis su kapišonu, metalizuoto audinio neperšlampama striukė bei juodas glaustinis su raištelių detalėmis nugaroje.

„H&M“ nuotr.
„H&M“ nuotr.

Vaikinams šiemet siūlomi tobuli batikos technika marginti marškinėliai trumpomis rankovėmis kartu su derančiais šortais. Balti marškinėliai be rankovių dekoruojami gotikinio stiliaus „Coachella“ piešiniais, o džinsiniai šortai puikuojasi baikeriškio stiliaus detalėmis ties keliais.

„H&M“ nuotr.
„H&M“ nuotr.

„Ikat“ raštais marginti marškiniai trumpomis rankovėmis, derinami su blukintais džinsais, taip pat puikiai atspindi festivalio dvasią.

„H&M“ nuotr.
„H&M“ nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai