H. Grantas pagaliau pasiryžo tuoktuvėms: ves ilgametę širdies draugę

Hugh Grantas ir Anna Eberstein / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-20 14:31
Garsusis britų aktorius Hugh Grantas (57) ir jo ilgametė širdies draugė Anna Eberstein (39) pagaliau pasiryžo vestuvėms ir jau gegužės pabaigoje žengs prie altoriaus, praneša užsienio naujienų portalas „The Sun“.

Pasak minėto portalo, prašymus įregistruoti santuoką jiedu pateikė Kesingtono ir Chelsea civilinės metrikacijos skyriuje, o netoliese pietų Kensingtone H. Grantas turi 10 milijonų svarų vertės vilą.

Tiesa, prie altoriaus žymusis aktorius žengs pirmą kartą, todėl ši žinia ne juokais nustebino aktoriaus šeimą. „Niekas iš Hugh Granto aplinkos net negalėjo įsivaizduoti, kad ši diena išaus. Jis greitai bus pensininkas, o tuo pačiu pagaliau taps šeimos vyru“, – naujienų portalui „The Sun“ sakė artimas aktoriaus šeimos draugas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pats H. Grantas savo asmeninį gyvenimą saugo po devyniais užraktais ir intymių detalių viešinti nėra linkęs.

Naujienų portalas Žmonės.lt primena, kad 2012-aisiais Hugh ir Annai gimė sūnus Johnas Mungo, 2015-aisiais – nepatvirtintais duomenimis, dukra, kurios vardas iki šiol neskelbiamas. Antro vaiko gimimo faktą tik patvirtino A. Eberstein mama Susanne.

Dar du vaikus Hugh Grantas turi su buvusia drauge Tinglan Hong – dukrą Tabithą (6) ir sūnų Felixą (4). 2012-aisiais Hugh Grantas palaikė santykius vienu metu su dviem moterimis, kurios sūnus jam pagimdė vos trijų mėnesių skirtumu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai