„Gyvūnų policija“ vedėja Agota Mašanauskaitė: „Buvo akimirkų, kai verkiau ir norėjau visus tuos šuniukus pasiimti į namus“

Agota Mašanauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-21 12:13
Jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. LNK televizijos eteryje startuoja nauja laida „Gyvūnų policija“, kurios vedėjai Agota Mašanauskaitė ir Paulius Kaupelis vyks į nelengvas misijas gelbėti skriaudžiamų augintinių. Televizijos eteryje debiutuojanti A. Mašanauskaitė teigia, kad darbas šiame projekte stipriai pakeitė jos gyvenimą.

„Pradėjusi dirbti šioje laidoje supratau, kad tai nebus graži ir pilna blizgučių ar situacijų su laiminga pabaiga laida. Su kolega Pauliumi matėme visko – ir žmonių, kuriems gyvūnai yra nereikalingi, ir kurie nemato nieko blogo kankindami ar mušdami savo augintinius, ir žmonių, kurie beprotiškai myli gyvūnus bei savo gyvenimą pašvenčia jų gelbėjimui“, – teigia A. Mašanauskaitė.

Naujos laidos vedėja bus atvira – po kiekvieno filmavimo ją užplūsdavo emocijų lavina. „Buvo akimirkų, kai verkdavau ir norėjau visus tuos šuniukus pasiimti į namus. Visus! Deja, bet tuomet namuose turėčiau atidaryti prieglaudą, nes skriaudžiamų gyvūnų yra labai daug ir man širdis plyšta matant, kaip jie yra skriaudžiami”, – sako A. Mašanauskaitė.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

„Po pirmų nufilmuotų istorijų negalėdavau naktimis ramiai miegoti, nes vis galvodavau, kaip jie tokiomis baisiomis sąlygomis gyvena ir kaip žmonės nesupranta, kad gyvūnas nėra gražus aksesuaras, kuris ilgainiui atsibosta ar tampa tiesiog signalizacija, pririšta prie tvoros“, – teigia A. Mašanauskaitė.

Agota atskleidžia, kad per pirmuosius darbo mėnesius televizijoje ji įgavo nemažai patirties.

„Per šiuos mėnesius mano gyvenime daug kas pasikeitė – įgavau nemažai patirties dirbdama prieš kameras, kadangi vedėjos darbas nėra tik teksto skaitymas ir šypsojimasis. Tai didžiulis darbas tiek su komanda, tiek su pačia savimi. Visgi nuvykus į iškvietimus žmonės mus ne visada pasitikdavo su šypsena ar išskėstomis rankomis – teko ir lipti per tvorą, teko ir psichologu pabūti“, – pasakoja A. Mašanauskaitė.

Laidą „Gyvūnų policija“ žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 20 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai