„Gyvūnų policija“ laidos komanda sukrėsta keturkojo likimo: „Patekus į sandėliuką vaizdas šokiravo“

Agota Mašanauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 17:08
Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Gyvūnų policija“ – išskirtinės augintinių gelbėjimo operacijos. Susipykusi vilniečių šeima savo mylėtą ir augintą katiną Pifą paliko likimo valiai – dėl to, kad katinas apdraskė savo šeimininkę, buvo ištremtas ir užrakintas namo rūsyje.

Atvykusi „Gyvūnų policijos“ komanda surado šeimininkus bei išgelbėjo augintinį, kuris buvo išvežtas į prieglaudą.

„Patekus į sandėliuką vaizdas šokiravo. Katinas neturėjo nei maisto, nei gerti ir buvo paliktas mirčiai“, – sakys laidos vedėja Agota Mašanauskaitė.

Kitame reportaže seniausias Europos tėvas Vidas Antonovas pasakos, kaip jam teko išgelbėti paauglių skriaudžiamą mažą šuniuką. Žurnalistams Vidas pasakos, kad apie skriaudžiamą gyvūną jam pasakiusi dukra.

Nuvykęs į įvykio vietą Vidas ėmėsi gelbėti skriaudžiamą šunelį: „Aš chuliganus išvaikiau iš karto. Gražiai į paklodę suvyniojau jį, įdėjau į dviračio krepšį ir nusivežiau. O tie chuliganai dar šaukė, kad neva čia jų šuo, palik jį“.

„Gyvūnų policijos“ komanda kartu su Antonovų šeima nuvyko į veterinarijos kliniką, šuneliui buvo nustatyti įvairūs sužeidimai.

„Verkiau. Pamatėm jį visą tokį drebantį, sugniuždytą. Jis labai bijojo kojų, matyt, buvo spardomas. Jis nemėgsta paauglių, vaikų. Reiškia, gyvūnas buvo skriaudžiamas. Neturėjo meilės, buvo visas blusomis apėjęs“, – laidoje sakys R. Antonovienė.

Visą laidą žiūrėkite šiandien 20 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai