Gyvoji lėlė Barbė Lacey Wildd Majamio paplūdimyje parodė ekstremalios dietos patobulintą figūrą

Lacey Wildd / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-20 21:02
Gyvoji lėlė Barbė Lacey Wildd (46 m.) Majamio paplūdimyje pristatė ekstremalios dietos patobulintą figūrą – pusantro mėnesio ji valgė tik po obuolį per dieną.

Realybės šou žvaigždė pastarąsias šešias savaites laikėsi ekstremalios vandens dietos – ji gerdavo tik vandenį ar citrinų sultis ir suvalgydavo tik po vieną obuolį per dieną. Po tokios dietos ji džiaugiasi nauja figūra – dabar Lacey Wildd sveria tik 61 kilogramą, iš kurių 10 kilogramų sudaro jos įspūdingų krūtų svoris.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Jaučiuosi labai gerai, bet manau, kad man reikėtų numesti dar šiek tiek svorio, – sakė Lacey Wildd. – Noriu turėti patį nepaprasčiausią kūną pasaulyje – noriu būti vaikščiojantis animacinio filmuko personažas. Bet žinau, kad privalau būti atsargi.“

Vieniša šešių vaikų motina jau yra pasidariusi 36 plastines operacijas ir ruošiasi dar vienam krūtų padidinimui – ji nori turėti QQQ dydžio biustą. Pastarąjį kartą pas plastikos chirurgą ji lankėsi pernai birželį, tada jai buvo paploninta nosis ir paplatintos akys, kad būtų panašesnės į lėlės. Lacey Wildd didžiuodamasi sako, kad savo kūnui susikurti išleido apie ketvirtį milijono JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai